Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:07
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Станови во градба

2 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
20 Pri 15:36
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam stan so preubav raspored

71 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Pri 14:26
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 EUR

Numri i dhomave: 8

Dje 22:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov dupleks od 117m2 vo privaten kompleks vo Bardovci

124 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Голем, комотен стан во строг центар на Скопје

285 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 21:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Stanovi i Duqani

650 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
Dje 17:33 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan vo SKOPJANKA - Aerodrom

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

DNEVNO IZDAVANJE NA EKSTRA LUKSUZNI APARTMANI

Numri i dhomave: 4
Dje 14:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Prodavame ubav stan, 3 spalni vo Centar.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 14:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР -103М2

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:43
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

96 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 4-СОБЕН СТАН - 74м²

1 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan 75m2 vo Centar

136 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:08 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan vo centar

1 690 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 13:07
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Станови во градба

2 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 12:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

168 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 12:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Ubav 4 soben stan na Vodno so pogled

Numri i dhomave: 4
Dje 12:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

4-sobni stanovi vo Zelezara - 94m2 i parking

1 350 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Atraktiven dupleks vo Centar Bunjakovec so 3 spalni

147 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan 72m2 125m2 I duplex 128m2 vo gradba

1 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava kukja vo Pripor

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 11:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov nevselen ekskluziven stan na Vodno

Numri i dhomave: 4
Dje 11:07 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava stan od 100m² vo Cevahir Sky City

1 550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 10:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA stan vo zgradite ubavici vo Karpos 4

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Sanrajs Dupleks stan 86 m2 so 3 spalni kaj stara avtobuska

1 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Sanrajs kuka so prekrasen pogled vo nas.Baraki Ohrid

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 09:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava ili izdava polunamesten stan od 81m2 vo Centar

1 800 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Ekskluzivna Prodažba na Stan vo Tetovo

1 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Numri i dhomave: 4
Dje 09:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan vo gradba od 78m2 vo Tetovo

99 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan od 106m2 vo centar na Skopje

148 400 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 01:58 Banesa  ·  Prilep

ИТНО!!СЕ ПРОДАВА СТАН

Numri i dhomave: 4
Dje 01:57 Banesa  ·  Prilep

ИТНО!!СЕ ПРОДАВА СТАН

Numri i dhomave: 4
21 Pri 20:39 Banesa  ·  Strugë

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione