Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 75m2 vo Star Aerodrom POVOLNO

66 000 EUR

Shitet nga: Aleksandra 20 Qer 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava Stan vo star aerodrom crvenite voeni zgradi 75m2 plus 5 m2 terasa tri spalni komotna dnevna so trpezarija toa let I gostinsko wc 4/7katlift parno
EPTEN POVOLNO
Aleksandra
070756017
Leaflet
Në fillim