Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 10 Dhj 13:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan kaj Sampionce od 46m2 1 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во Аеродром во завршна фаза на градба ,со квадратура 53м2 со една спална соба,лоѓија-тераса и подрум од 4м2.Станот е на 1 кат има лифт и централно греење.Има можност за купување и на надворешен паркинг .Цена поволна .
шифра.2038
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Tregoje në hartë
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione