Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 17813
Ohër , 1261
Manastir , 787
Kumanovë , 656
Gostivar , 559
Tetovë , 486
Shtip , 431
Strugë , 226
Prilep , 205
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 06:18
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам 2 стана x 80м2 во - Расадник

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Shk 18:21
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava ubavo sreden 4 soben stan

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Shk 20:08
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 18:44
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се Продава Стан 45м2 со подземен паркинг

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:35
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Стан во 11Октомври - Згради

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:22 Banesa  ·  Prilep

СЕ ПРОДАВА СТАН

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 16:49 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:36 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

se prodava deloven prostor/stan vo GTC skopje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 16:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA STAN VO KOZLE

599 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 15:29 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава стан во Црниче 68м2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:16
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan vo K.Voda vo blizina na Ekonomskoto

55 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:07 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:00 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam stan blizu Ekonomskoto ucilistee

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:53
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продажба на последни станови

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:33
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:23 Banesa  ·  Gostivar

Stan 60m2 - Maleardi

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
Sot 10:29 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodazhba na Nov stan

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan dupleks Taf

187 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:57 Banesa  ·  Ohër

Prodavam apartman vo CENTAROT na Ohrid Pred katolicka crkva

2 200 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:53
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan vo Centar

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:24
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан 57м2 на Рузвелтова

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:18
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам 2 стана x 80м2 во - Расадник

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 05:53 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan vo Gradski Zid do Sobranie

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:13
Линк
Banesa  ·  Ohër

Нов апартмент во Охрид на 80м Од езеро

Numri i dhomave: 1
Dje 23:42
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Продавам Стан во Т. Поле, Скопје

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 23:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Наместен стан во Хром со 3 спални, гаража, новоградба

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:42
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во City Tower

2 150 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:37 Banesa  ·  Kumanovë

SE PRODAVA STAN VO BLIZINA NA MONOPOL

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
Dje 19:22 Banesa  ·  Gjevgjeli

Se Prodavaat Novi Stanovi vo Gevgelija

Numri i dhomave: 6
Dje 18:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava stan vo Topaansko pole, celosno namesten, garaza

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

SE prodava stan vo Topansko Pole 52m2

Numri i dhomave: 3
Dje 16:52 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Стан (47 м2) во Центар позади Универзална Сала

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:34 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam trosoben stan vo Karpos 2 od 65m2

1 350 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:02
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА СТАН ул. Прашка ТАФТАЛИЏЕ

1 650 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:00 Banesa  ·  Berovë

Stan od 67m2 na odlicna lokacija vo Berovo

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:00 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Стан на инзворедна локација

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 12:54 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ekstra stan vo Skopjanka/Скопјанка

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 12:38 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Четирисобен стан и подземна гаража под зградата

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:36 Banesa  ·  Brod

NOV STAN

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan Centar 75m2 so 2 spalni, nov,vseliv

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

NUDIME 20.000eu NA AGENT! za prodazba na fabrika!

340 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 11:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Центар

Numri i dhomave: 3
Dje 11:12 Banesa  ·  Shkup

Се продава нов стан

1 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:21 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ТРОСОБЕН СТАН СО ДВОР

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 09:41 Banesa  ·  Ohër

Stan vo nova Gradba vo Ohrid 62m2

1 350 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:17
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kompletno namesten stan

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 08:52 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan gradski zid kaj Olimpiski bazen

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 08:51 Banesa  ·  Strugë

Se Prodava Hitno

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 06:41 Banesa  ·  Tetovë

Se prodava ili zamenuva stan vo Tetovo dupleks so stan vo Sk

Numri i dhomave: 7

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione