Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom

60 000 EUR

Shitet nga: Nadica 01 Sht 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во н.Аеродром, позади т.ц. Бисер, во трите кули кај пазарчето (одлична локација, со поглед на цело Скопје), на 12 од 14 спрата, 72м2 + подрум. Цена 60.000 ЕУР (со можност за преговарање). тел. 071/297-834 или 070/ 548-135
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione