Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Pri 23:15
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan 80m2 kaj Gradska Bolnica

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
06 Pri 10:58
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan na Ilindenska vo Tetovo

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 11:33
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shtip

Renoviran stan vo Senjak 2 Stip

64 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online

Sot 14:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ubav stan od 98m2 i 8m2 podrum vo Novo Lisice sproti FFM

93 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan do Broz Kafe

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:41 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

ITNO Ce prodava namesten stan vo centar

1 690 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 12:14
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:37 Banesa  ·  Manastir

Se prodava Stan Strog Centar 107m2

63 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:34 Banesa  ·  Resnjë

Stan od 94m2 vo Resen

59 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

PRODADEN Kozle NOV 4 spalni NAMESTEN KOMPLET

1 350 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:01 Banesa  ·  Shkup

Барам стан со 3 спални

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 09:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

CETIRISOBEN STAN VO CENTAR KAJ PESTALOCI I ROMANSKA AMBASADA

168 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

VIKENDICA VO KATLANOVO od 94m2 PLAC 987m2

37 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

PRZINO : SE PRODAVA STAN_SPRAT 137m2

178 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 23:32 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan 74m2 + potkrovje 30m2 vo Kisela Voda

83 500 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Dje 17:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Manastir

NAD NOVA BOLNICA , DUPLEKS, 85M2, BALKON 8M2

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:22 Banesa  ·  Kumanovë

ПРОДАВАМ СТАН ОД 90 м2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 16:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ПАРК

195 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 15:36 Banesa  ·  Shkup

Verina Orman residental complex 177m2

Numri i dhomave: 4
Dje 14:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan vo Debar Maalo

1 900 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Manastir

94м2 продажба Битола

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

PRZINO_ SE PRODAVA KUKJA SO DOGRADBA 351m2

200 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Dje 12:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Центар

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Nov luksuzen stan na Vodno

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 12:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava nov stan so tri spalni

2 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Cetvorosoben stan na Mlecen

Numri i dhomave: 4
Dje 11:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

РЕКОНСТРУИРАН СТАН во Железара - 115m2

1 150 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Dje 11:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shtip

Renoviran stan vo Senjak 2 Stip

64 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 11:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Atraktiven dupleks vo Centar Bunjakovec so 3 spalni

147 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Cetvorosoben stan so garaza vo Taftalidze 1 - Vero

1 850 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Cetvorosoben namesten stan vo Centar

1 650 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov cetvorosoben stan vo Vlae

133 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Cetvorosoben stan vo Aerodrom - Micurin

137 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompletno namesten i renoviran stan na Ruzveltova

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

KUKA OHRIDSKO -EXTRA PONUDA-EFTINO

40 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Dje 10:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Namesten 69m2 stan so 3spalni Centar

1 650 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Dje 10:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Cetvorosoben stan na 30m od Silbo x1350e!

1 350 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Dje 10:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan na ul. Jane Sandanski vo Tetovo

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

69 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Dje 10:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Prodavame ubav stan, 3 spalni vo Centar.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione