Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo gradba vo Micurin

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 15 Maj 15:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Plac vo Karpos Zlokukani 40 ЕУР
Se izdava garsonjera na Masinski 300 ЕУР
Stan vo Centar 140 000 ЕУР
Stan vo Centar 108 750 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodavaat stanovi vo gradba vo Micurin od:
-39 m2
-49 m2
-67 m2 i
-74 m2
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Se izdava stan vo Taftalidje 300 ЕУР
Se izdava stan na Juzen Bulevar 250 ЕУР
Se izdava deloven prostor 0 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 180 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione