Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Avtokomanda

38 500 EUR

Shitet nga: Николина 29 Korr 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
се продава стан во Автокоманда, веднаш до Полициската станица. 33m2 + 23м2 доградба.
Николина
38970300226
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione