Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktiven Stan

0 MKD

Shitet nga: Buni 02 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava Atraktiven stan vo Gjorçe Petrov-Vlae do Kruzniot Tek vo Garden Inn Residence . Dnevna plus dve spalni , terasa , kupatilo , hodnik. Stanot se naoga vo blizina na Skopje City Mall vo mnogu mirna i ubava lokacija
64 m2 na 5 Sprat so pogled na gardonot .
Tel 076/493-276
Leaflet
Në fillim