Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera od 35m2 vo Gorce Petrov

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 11 Dhj 16:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN VO KISELA VODA 56 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO CENTER 200 ЕУР
EKSTRA STAN VO TAFTALIDZE 1 61 100 ЕУР
Dvosoben stan vo Centar Bunjakovec 55m2 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продавам гарсоњера во Ѓ.Петров со вклучен подрум 40 м2,за подетални информаии јавете се на тел.број 078/339-367ев.број 22569
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 367
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava stan vo Kapistec 250 ЕУР
EKSTRA PONUDA  Stan 37m2 vo KARPOS 4 30 600 ЕУР
EKSTRA STAN VO KARPOS 1 59 000 ЕУР
STAN VO MADZARI -
Në fillim