Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Vlae

Shitet nga: Nikola 21 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan 119m2 vo Vlae, duplex. Stanot e so pogled na Vardar, nikogas ne e vselen. Renoviran so nov parket, plocki i vrati. Tri spalni na gorniot sprat, so kupatilo i ostava. Na dolniot sprat golem prostor za dneven prestoj, kujna, toalet i hodnik. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim