Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI STANOVI VO GRADBA ILINDEN

640 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВЕРТИКАЛ Недвижности 26 Dhj 13:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра 11723

Одличен избор на станови во досега најголемиот станбено-деловен комплекс во Општина Илинден.

“Комплексот Илинден” е составен од 3 згради со 170 станбени единици , 1900 м2 деловен простор , гаражни места на ниво -1 и паркинг околу самите згради .

Во станбениот комплекс Илинден исклучително внимание е посветено на квалитетот на вградните материјали. Во изработката на внатрешните преградни ѕидови како и за надворешната ѕидарија се користат цигли од реномираниот производител Wienerberger и 4 сезонска пвц столарија се во интерес да се обезбеди А класа енергетска ефикасност која ќе Ви заштеди до 6 пати повеќе енергија и пари.

Локацијата на станбениот комплекс Илинден ја нуди достапноста на важни точки на интерес со акцент на потребите на модерното семејство, односно најмладите:

• Детска Градинка „Гоце Делчев“
• Основно училиште „Гоце Делчев“
• Основно училиште „Браќа Миладиновци“
• Средно училиште „Илинден“

Парковите и зеленилото создадено за детската игра се на само чекор од вас, како и црквата Константин и Елена, повеќе експозитури на банки, пошта и неколку поголеми маркети.

Со цел да им овозможи на нашите купувачи оптимални и олеснителни услови при купување на стан, инвеститорот има склучено договор со сите банки обезбедувајќи најмали каматни стапки и најмало учество.

Нудиме најниска цена во регионот !!!
640 eur/m2 !!!

Расположливи квадратури:

44,5 m2
53 m2
63 m2
70,5 m2
88,5 m2
92,7 m2
94,4 m2
107,7 m2
112,8 m2
131,7 m2

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ: 070 379 633
ВЕРТИКАЛ ЛИВИНГ Недвижности Скопје
ВЕРТИКАЛ Недвижности
Друштво за услуги ВЕРТИКАЛ ЛИВИНГ ДООЕЛ Скопје
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070379633

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ !!!

ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
Leaflet
Në fillim