Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan vo Hrom

0 MKD

Shitet nga: Марина 17 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава двособен комфорен стан во Хром, комплетно реновиран, нови ПВЦ прозори, влезна врата, нова кујна, бања, со засебна спална соба, дневна, балкон, подрум, слободен паркинг. Станот е 50м2, со поглед на Водно, во близина има градинка, училиште, маркети.. Комплетно е реновиран и се продава наместен. Цена по договор.

072 267 480
072 267 450
Марина
Марина
072 267 480
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione