Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Menuvam stan za finska baraka

0 MKD

Shitet nga: nadezda 28 Nën 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
nov dvosoben 47kw. stan vo rasadnik so parno, klima, lift vo rasadnik k.voda menuvam za stara finska drvena baraka ne prezidana,vo lisice,kozle,vlae,taftalidze1 i 2 komotna dnevna,spalna i kupatilo,se e novo
nadezda
078332595
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione