Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOMIK IZDAVA NAMESTENA KUKA VO TAFTALIDZE

1 300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 25 Pri 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 2-soben namesten stan 210 m2 P+1+Pot. vo Taftalidze, Cena 1300 Evra - sifra 260813

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 250 EUR
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 250 EUR
SE IZDAVA NOV NEVSELEN STAN VO ADORA FLATIRON 380 EUR
Në fillim