Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICNA KUKA VO PRIPOR SO PIOGLED

250 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 16 Shk 10:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
PREKRASEN STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA NA 2 KAT 115 000 ЕУР
LOKAL CENTAR PROMETNA LOKACIJA 8 ЕУР
VODNO PANORAMA REZIDENCE STANOVI 113m2 104m2 1 200 ЕУР
NOV PREKRASEN STAN 150m2 so ubava terasa i pogled 1 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava odlicna nova kuka vo Pripor so preubav neprecen pogled kon Skopje.
Kukata e 250m2 prizemke i kat, plac 900 m2. Dvor odlicno hortikulturno ureden. Odlicna mestopolozba
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
NOV DELOVEN PROSTOR 580m2 0 ЕУР
CITY GARDEN 51m2 odlicen stan 1 120 ЕУР
STAR STAN OD 68M2 VO CENTAR 1 150 ЕУР
Odlicna lokacija Centar stan 94m2 101 800 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione