Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на десктоп компјутери, лаптопи и таблети по најдобри цени на пазарот!

Оваа категорија е идеална за да објавите оглас за продажба на десктоп компјутери, продажба на лаптопи, и продажба на таблети, но, и за да следите огласи во кои се нудат нови и попловни компјутери, гејминг компјутери, лаптопи, таблети за цртање, windows таблети, iPad, и андроид таблети произведени од Samsung, Huawei, Acer, Asus, Alcatel и на уште многу други!


За таа цел, Ве охрабруваме да го направите вистинскиот чекор, и да објавите ооглас за продажба на десктоп компјутери, лаптопи или пак таблети кои се во ваша сопственост, а друготот оставете го на нас и на големиот број на купувачи кои чекаат на Вас во секој момент!

14 апр. 22:17
Линк
Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava ASUS ROG GL553VE Gaming laptop malku koristen

43 000 МКД

Вчера 13:44
Линк
Лаптопи/Notebook  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mac Book Pro - како нов

630 ЕУР


Вчера 16:10 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Скопjе  ·  Центар

Dell Latitude 5430

650 ЕУР Намалена цена

Вчера 13:44
Линк
Лаптопи/Notebook  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mac Book Pro - како нов

630 ЕУР

Вчера 12:08 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Laptop Dell Inspiron 15 7000

650 ЕУР

14 апр. 22:17
Линк
Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava ASUS ROG GL553VE Gaming laptop malku koristen

43 000 МКД

14 апр. 17:17 Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Acer Nitro 5 AN515-57 Gaming Laptop

24 000 МКД

14 апр. 11:12
Линк
Десктоп компјутери  ·  Apple  ·  iMac  ·  Скопjе  ·  Центар

iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)

45 000 МКД Намалена цена

14 апр. 11:11
Линк
Десктоп компјутери  ·  Apple  ·  iMac  ·  Скопjе  ·  Центар

iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)

45 000 МКД Намалена цена

12 апр. 23:23 Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Internet Caffe Komplet invertari + 3 ps4

4 000 ЕУР Намалена цена

12 апр. 20:26 Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Скопjе  ·  Центар

Acer Aspire 17.3inch

6 500 МКД

12 апр. 16:26 Претпријатие Таблети  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPAD AIR 5 256 giga NOV

33 000 МКД

11 апр. 17:56 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Штип

Се продава лаптоп - Lenovo S145-15IIL

16 000 МКД

11 апр. 16:03 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава MacBook Retina 2015

300 ЕУР

10 апр. 11:40 Десктоп компјутери  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kompjuter gaming

32 000 МКД Намалена цена

09 апр. 11:09 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Shiten te gjitha llojet e antminer BITMAIN

1 ЕУР

08 апр. 23:41 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Охрид

Prodavam laptop Dell Latitude D630

2 000 МКД Намалена цена

08 апр. 21:09 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dell Inspiron 7577 15" 4K i7 7700 16GB 512GB GTX 1060

500 ЕУР

08 апр. 19:12 Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Скопjе  ·  Скопје

Acer 6 GB Ram,1000Gb Hdd extra sostojba

6 000 МКД

08 апр. 13:29 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава лаптоп Дел Латитуд 5430

650 ЕУР Намалена цена

08 апр. 09:14 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

ASUS EXPETBOOK B1 BLACK

600 ЕУР

08 апр. 09:13 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

LENOVO THINKBOOK 16 G6 SILVER

600 ЕУР

05 апр. 15:50 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  XPS  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov laptop Dell XPS 13 9315

1 150 ЕУР

05 апр. 15:09 Таблети  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава iPad Air 2013

4 000 МКД Намалена цена

05 апр. 11:58
Линк
Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVAAT 2 ASUS VivoBook laptopi 25.000mkd

25 000 МКД

05 апр. 10:55
Линк
Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOV LAPTOP THINKBOOK LENOVO

32 066 МКД

04 апр. 20:20 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Laptop Inspiron 15 7000

650 ЕУР

04 апр. 10:50 Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA LAPTOP ACER OD GERMANIJA KAKO NOVO

5 500 МКД

04 апр. 05:11 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Куманово

Laptop Dell

9 000 МКД Намалена цена

04 апр. 05:11 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lenovo Y700 gaming laptop

12 000 МКД Намалена цена

04 апр. 05:11 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Кавадарци

Kompjuter

300 ЕУР

03 апр. 18:33 Лаптопи/Notebook  ·  HP  ·  EliteBook  ·  Крива Паланка

HP ELITEBOOK x360 1040 G8

999 ЕУР

02 апр. 22:01 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kompjuter odlicna ponuda!!

6 500 МКД

02 апр. 05:37 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Куманово

Laptop Dell

11 000 МКД

02 апр. 05:36 Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam gaming pc

14 000 МКД

02 апр. 05:34 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lenovo IdeaPad3 14ITL6 6305

20 000 МКД

02 апр. 04:36 Лаптопи/Notebook  ·  HP  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

HP 250 G6 Laptop

8 000 МКД Намалена цена

02 апр. 04:35 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Скопjе  ·  Скопје

Gaming PC and Monitor

900 ЕУР

01 апр. 22:33 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава MacBook Pro 13" M1 256GB - Space Gray

850 ЕУР Намалена цена

01 апр. 15:22 Десктоп компјутери  ·  Apple  ·  iMac  ·  Скопjе  ·  Карпош

iMac 27" 5K Retina 2017, 1TB SSD, 8/16GB ram

1 200 ЕУР

01 апр. 11:19 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Baterii za Macbook pro/air

01 апр. 11:00 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pc amd ryzen 7, rx5700xt + monitor

42 000 МКД

Совети за лесна продажба на десктоп компјутери, таблети и лаптопи


Регистрирајте оглас - огласувањето на најголемиот огласувачки и купопродажен сајт во државата, значително ќе Ви ги зголеми шансите за да имате брза продажба на тоа што го сакате, без разлика дали се работи за продажба на десктоп компјутери, продажба на таблети, продажба на лаптопи, или пак за продажба на живеалишта, електроника, или возила.


Зошто? Бидејќи големата посетеност на сајтот во комбинација со огромната побарувачка се клучни за да немате потешкотии при продавање на вашите таблети за цртање, гејминг компјутери, десктоп компјутери или пак лаптопи.


Поставете цена - пред да објавите оглас, повеќе од неопходно е да направите добра проценка на вашите компјутери, но и да формирате цена базирајќи се врз состојбата - нова или пак половна, бидејќи како што знаеме, цената може да варира поради многубројни фактори.


Исто така, конфигурацијата односно спецификациите на компјутерите/лаптопите/таблетите е уште еден важен дел на кој што треба да обрнете внимание, бидејќи во спротивно, Вие би се довеле во ситуација во која ќе направите продажба на десктоп компјутери кои чинат далеку пониско од реалната цена.


Уредете ги огласите како што доликува - иако огласувањето на Пазар3 е едноставен и практичен процес, бидејќи се можете да направите со само еден клик, сепак, вашата потреба пренесена во порака за продажба на десктоп компјутери ќе биде ефикасна колку што би бил добро напишан и огласот.


За таа цел, пишувајте јасни, конкретни и недвосмислени огласи почнувајќи од насловот - "продажба на лаптопи","продажба на десктоп компјутери","продажба на таблети", во главниот дел наведете повеќе информации околу спецификациите, и се разбира, вметнете го вашиот телефонски број во завршниот дел на огласот.


За крај, обрнете внимание и на правилата за огласување, бидејќи огласите кои не се совпаѓаат со пропишаните правила, истите нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.Зошто Пазар3 е фантастично место за да имате брза и навремена продажба на десктоп компјутери и останати електронски направи?


Одлична посетеност - Пазар3 се одвојува од останатите сајтови од овој карактер најмногу поради рекордната посетеност на дневно ниво која надминува дури 70 000 посетители, а воедно, дом сме и на голем број на купувачи кои будно ги следат огласите за продажба на десктоп компјутери, таблети и лаптопи.


Тоа значи дека огласувањето нема да биде бесцелно, бидејќи голем број на луѓе истите ќе ги прочитаат, а тоа значи и зголемени шанси за продажба на компјутери и на останати електронски направи по цени кои ги очекувате!


Неверојатна понуда и побарувачка - без разлика дали сакате само да ги следите огласите за продажба на десктоп компјутери, лаптопи и таблети, или пак сакате да објавите оглас за продажба, Пазар3 е одлично решение за Вас!


На нашиот сајт, ќе можете да најдете/продадете гејминг компјутери, половни компјутери, нови таблети, таблети за цртање, лаптопи за работа во канцеларија, и тоа од водечките лидери на пазарот како Samsung, Acer, Asus, Lenovo, Apple, Dell и сл на нив.


Популарен сајт - имајќи го предвид фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во државата, нашиот сајт Ви нуди одлична можност за да ја постигнете вашата цел без притоа да се соочите со никакви потешкотии.


Причината е едноставна, бидејќи ние ќе Ви дадеме можност да ги известите посетителите за вашата продажба на десктоп компјутери, а големата посетеност и побарувачктаа ќе Ви помогнат да го продадете тоа што го сакате уште од следниот ден!


За крај, доколку сметате дека досегашните препораки и совети Ви беа од корист, тогаш објавете оглас за продажба на десктоп компјутери, лаптопи и таблети уште веднаш, и уверете се зошто луѓето го фаворизираат Пазар3 кога станува збор за огласување!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации