Огласи за продажба на телевизори, видео камери, опрема за видео надзор, сателитска телевизија и сервис

Тука може да ги погледнете сите огласи за продажба на телевизори, целосен асортиман на опрема и производи за видео надзор, камери, аларм системи, и додатоци. Поволни услови за купување. Голема понуда по најповолни цени.


Телевизори


Се продаваат нови и половни LED, OLED, и LCD телевизори. Уживајте во квалитетната слика и звук на различните марки на телевизори кои се продаваат на Пазар3 и тоа: Samsung телевизори, ST, Tesla, Grundig, Quart, LG, Philips и други. Може да ги најдете сите димензии на екрани и тоа 32 инчи, 40 инчи, телевизор од 43 инчи и други.Фотоапарати, дигитални камери и професионални фото апарати


Погледнете го нашиот целосен асортиман на дигитални фотоапарати, на познатите производители Canon, Nikon, Samsung, Panasonic и други. Без оглед на тоа дали сте почетник, или се занимавате со професионална фотографија, на Пазар3 се огласува совршениот модел за Вас.


Нови и користени квалитетни фотоапарати по најниски цени, и огласувачи кои секогаш се достапни да споделат дополнителни информации за производот што се продава.


Покрај тоа, се врши продажба и на аларм системи, wi-fi камери, опрема за сателитска телевизија, како и се нудат услуги за сервис на телевизори и монтажа на камери и аларми.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации