Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на телевизори, видео камери, опрема за видео надзор, сателитска телевизија и сервис

Тука може да ги погледнете сите огласи за продажба на телевизори, целосен асортиман на опрема и производи за видео надзор, камери, аларм системи, и додатоци. Поволни услови за купување. Голема понуда по најповолни цени.


21 фев. 21:58 Видеокамери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

GoPro Hero 4 Silver

6 000 МКД

19 фев. 19:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA OPREMA ZA DIGITALNO REKLAMIRANJE

19 фев. 15:30 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sony A7III + 85MM Lens

1 800 ЕУР

18 фев. 10:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Digitalen TV resiver HD USB besplatno site MK kanali

17 фев. 09:46 Фотоапарати и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nikon Z6 II

1 600 ЕУР

15 фев. 15:34 Видеокамери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

GoPro Hero 4 Silver

120 ЕУР Намалена цена

14 фев. 13:16 Телевизори и Проектори  ·  LG  ·  Drug model  ·  Охрид

Продавам 32" LG Телевизор

100 ЕУР

11 фев. 19:48 Видео надзор и Аларми  ·  Скопjе  ·  Центар

Profesionalen video nadzor so montaza

11 999 МКД

Телевизори


Се продаваат нови и половни LED, OLED, и LCD телевизори. Уживајте во квалитетната слика и звук на различните марки на телевизори кои се продаваат на Пазар3 и тоа: Samsung телевизори, ST, Tesla, Grundig, Quart, LG, Philips и други. Може да ги најдете сите димензии на екрани и тоа 32 инчи, 40 инчи, телевизор од 43 инчи и други.Фотоапарати, дигитални камери и професионални фото апарати


Погледнете го нашиот целосен асортиман на дигитални фотоапарати, на познатите производители Canon, Nikon, Samsung, Panasonic и други. Без оглед на тоа дали сте почетник, или се занимавате со професионална фотографија, на Пазар3 се огласува совршениот модел за Вас.


Нови и користени квалитетни фотоапарати по најниски цени, и огласувачи кои секогаш се достапни да споделат дополнителни информации за производот што се продава.


Покрај тоа, се врши продажба и на аларм системи, wi-fi камери, опрема за сателитска телевизија, како и се нудат услуги за сервис на телевизори и монтажа на камери и аларми.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации