Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Резервни автоделови и опрема за сите типови на автомобили

Оригинални резервни делови и продажба на половни резервни делови за сите производители на автомобили, на едно место. На Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на квалитетни резервни делови, акумулатори, лагери, гуми, бандажи, навигации, и други резервни делови и опрема.

15 септ. 10:28
Линк
Претпријатие Друго , Скопjе , Аеродром

Akumulator YB4L

1 000 МКД

15 септ. 12:55
Линк
Друго , Скопjе , Кисела Вода

Drzaci za tocaci


Вчера 15:31 Гуми и Бандажи , Битола

test

Вчера 11:21 Гуми и Бандажи , Куманово

Aluminski felni 5x112 16ki za VW i Audi

Вчера 08:40 Гуми и Бандажи , Скопjе , Центар

Dve novi zimski gumi FULDA 205/55r16

6 200 МКД Намалена цена

Вчера 01:56 Гуми и Бандажи , Скопjе , Гази Баба

Bandash me goma dimri

100 ЕУР

Вчера 01:55 Гуми и Бандажи , Скопjе , Центар

Бандажи

150 ЕУР

Вчера 01:55 Гуми и Бандажи , Скопjе , Центар

Бандажи

150 ЕУР

Вчера 01:54 Гуми и Бандажи , Скопjе , Центар

Бандажи

150 ЕУР

Вчера 01:36 Гуми и Бандажи , Битола

bandasi

120 ЕУР

26 септ. 21:07 Резервни делови , Скопjе , Карпош

Glava za VW Golf 4

150 ЕУР

26 септ. 19:00 Гуми и Бандажи , Охрид

Fabricki novi gumi i bandasi 265/55/19 Q8 Bridgestone

1 ЕУР Намалена цена

26 септ. 14:24 Гуми и Бандажи , Скопjе , Центар

Бандажи

150 ЕУР

26 септ. 13:00 Гуми и Бандажи , Скопjе , Карпош

DUNLOP Sport Blue Response 195/65/15

3 300 МКД

26 септ. 08:31 Гуми и Бандажи , Куманово

Aluminski Felni 5x112 17ki za VW i Audi

26 септ. 08:02 Гуми и Бандажи , Куманово

Aluminiumski felni 17ki 5x112

300 ЕУР

25 септ. 13:00 Гуми и Бандажи , Скопjе , Аеродром

Gumi zimski 235/40/18R

150 ЕУР Намалена цена

25 септ. 12:25 Гуми и Бандажи , Битола

2 gumi zimski odlicni 215 60 R16

3 500 МКД

25 септ. 12:24 Гуми и Бандажи , Скопjе , Центар

Zimski gumi Kormoran

18 000 МКД

25 септ. 10:10 Гуми и Бандажи , Скопjе , Скопје

Komplet bandazi so letni gumi 195/65-15

10 000 МКД

25 септ. 10:08 Гуми и Бандажи , Скопjе , Скопје

Gumi bandazi celik aluminium i delovi za Peugeot

1 200 ЕУР Намалена цена

24 септ. 21:37 Резервни делови , Скопjе , Скопје

Dekla za Opel Corsa 1.2 16v

100 ЕУР Намалена цена

24 септ. 21:12 Резервни делови , Битола

Menjac za Opel Corsa C 1.3 dizel 70 konji

5 000 МКД

24 септ. 18:07 Гуми и Бандажи , Гостивар

SE PRODAVA

22 септ. 15:41 Гуми и Бандажи , Битола

Semperit gumi

150 ЕУР

22 септ. 15:40 Гуми и Бандажи , Куманово

gumi za SUV 4x4 gooduer 225/65R17

7 000 МКД

21 септ. 11:47 Гуми и Бандажи , Скопjе , Скопје

Komplet bandazi so letni gumi 195/65-15

11 000 МКД

20 септ. 17:58 Претпријатие Приколки , Тетово

Prikolka 2000

1 400 ЕУР

Онлајн
20 септ. 17:10 Друго , Скопjе , Зелениково

Cerada za sleper

350 ЕУР

Нови и половни резервни делови за автомобили


Погледнете ги огласите на некоја од Пазар3 продавниците и пронајдете нови, оригинални автоделови кои Ви требаат. Нови и половни резервни делови за Golf, Audi, Passat, Polo, Seat, Skoda, Ford, и сите други марки на коли се достапни на Пазар3.


Продажба на резервни автоделови - Лукена автоделови Скопје


Една од многуте продавници за автоделови, кои своите производи ги огласуваат на Пазар3, е и Лукена автоделови Скопје.


Во Lukena avtodelovi се продаваат резервни делови за разни модели и марки на автомобили. Таму ќе најдете секакви автоделови: клинасти, канални и ребрасти ремени, кабли за палење, реглери, диоди, бензински пумпи, брисачи, филтри за воздух, масло, гориво и системи за вбризгување на гориво, и многу друго.


Mite-trejd skopje резервни автоделови


Друга од продавниците за резервни автоделови е и добропознатата Мите Трејд продавница за автоделови, специјализирана за репарирање и производство на гумено метални буфери и производи од гума.


Во Mite Ttrejd Skopje се продаваат рамења, виљушки, стабилизатори, чаури, спони и други автоделови за Opel Astra, Opel Zafira, Citroen Xsara, BMW, Fiat Stilo, Audi A4, VW Passat, Fiat Bravo, Peugeot 306, Suzuki Swift, Ford Focus, стабилизатори за Mercedes и многу други модели и марки на автомобили.


Автомобилска опрема


Автомобилска галантерија, автокозметика, авто радија и разни додатоци за во автомобил, со врвен квалитет и достапни цени секојдневно се огласуваат на Пазар3. Покрај автоделови, во оваа категорија се достапни и други разни додатоци за Вашиот автомобил. Гуми и бандажи, спортска опрема, аудио и видео опрема, и се многу друго - сето тоа можете да го најдете на Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации