Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 11:17
Линк
Pirrungritës  ·  Veles

Se prodava viljuskar Toyota 2.5t dizel

1 EUR


Sot 11:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Ohër

Scania euro 5

8 000 EUR

Sot 11:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Ohër

Scania euro 5

8 000 EUR

Sot 00:12 Makina ndërtimi  ·  Gostivar

Drobalica za otpad

1 EUR

Dje 20:55 Auto sallon Pirrungritës  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Elektricen Paletar Jungheinrich ECE 220

1 599 EUR Намалена цена

Dje 17:37 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CAT 226 D , JCB 3CX

Dje 15:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Negotinë

Sprinter

111 MKD

Dje 13:08
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Petrovec

Se prodava bager Eder

Dje 10:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Volvo F400

1 EUR

20 Pri 16:36
Линк
Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Shkup  ·  Centar

Fiat Scudo 2.0 Dizel 9 sedista

9 990 EUR

20 Pri 16:04
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·   ·  Negotinë

Volvo FH 420

23 500 EUR

20 Pri 14:46 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Negotinë

Kamion Volvo 2013

24 000 EUR

20 Pri 14:26 Auto sallon Pirrungritës  ·  Sveti Nikollë

Viluskar Samsung

14 500 EUR Намалена цена

20 Pri 14:26 Auto sallon Pirrungritës  ·  Sveti Nikollë

Teleskop Manitou

26 000 EUR

20 Pri 14:21 Auto sallon Pirrungritës  ·  Sveti Nikollë

VILUSKAR NISSAN DIZEL

10 500 EUR

20 Pri 13:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  816  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

816 god 2010 blutec 5

816 EUR

20 Pri 13:19 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.440  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Man 18440 2015g

16 000 EUR

20 Pri 13:18 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  DAF  ·  XF  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

DAF XF 480 2017g

1 111 111 EUR

20 Pri 09:06 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Negotinë

Volvo FH

12 000 EUR

20 Pri 06:47
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·   ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MAN TGX480

20 Pri 06:36
Линк
Makina udhëtimi  ·  Друга марка  ·   ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SCHMITZ 2012

19 Pri 22:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  DAF  ·  XF  ·  Kumanovë

Se prodava Daf 460 2016 Retarder

22 900 EUR

19 Pri 21:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Renault  ·  Premium  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam kamion

1 EUR

19 Pri 21:15
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

DERRASA/PALETA DRURI PRODHIME BETONI

19 Pri 21:15
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

Mikser pump betoni COIME 31m 2003

19 Pri 20:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkup

FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2012 GODINA

19 Pri 20:35
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

CGM TC2 PRODHIM SHATKA GYPA ANESORE

19 Pri 20:35
Линк
Makina ndërtimi  ·  Shkup

MAKINERI SHATKA ANESORE GYPA

19 Pri 19:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  26.463  ·  Kërçovë

Man TGA Mikser

27 EUR

19 Pri 19:36 Makina ndërtimi  ·  Kërçovë

Utovarna O&K L20.5

30 EUR

19 Pri 19:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  10.130  ·  Kërçovë

Man TGA Mikser

27 EUR

19 Pri 17:56 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Opel  ·  Movano  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL Movano, euro6

1 EUR

19 Pri 16:14
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  EuroTrakker  ·  Negotinë

Iveco Trakker so licenca

37 500 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione