Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и користени градежни машини

Голем избор на градежни машини на Пазар3.мк! Се продаваат натоварувачи, робот корпа, автодигалка, бетонска пумпа, багери, грејдери, ваљаци, булдожери, комбинирки и други градежни машини за сите Ваши потреби.

21 фев. 17:18
Линк
Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bager Liebherr 936 god.2015


Денес 08:36 Градежни машини  ·  Куманово

Drobilka Jaw

Вчера 15:32 Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mini bager Takeuchi tb216 2018

18 ЕУР

Вчера 15:32 Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mini bager kubota u48 2019 so cekan

36 ЕУР

Вчера 15:32 Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mini bager Takeuchi tb216 2022 2 komada

23 ЕУР

Вчера 13:32 Градежни машини  ·  Куманово

Masina Grejder

21 фев. 20:39 Авто плац Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

Скопје кран

1 ЕУР

21 фев. 17:18
Линк
Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bager Liebherr 936 god.2015

Огласи за продажба на механизација за градежништво на Пазар3.мк


Погледнете ги огласите за продажба на нови и половни градежни машини. Се продава багер Hitachi, bobcat багер, се продаваат мини багери, бетон пумпа, ваљак, кран, утоварувач, телескоп, и многу други разни градежни машини по најповолни цени. Во оваа категорија на Пазар3 ќе најдете огласи за продажба на секаков тип на градежни машини потребни за извршување на сите Ваши градежни активности.Голем број на продавници специјализирани за продажба на градежни машини ги огласуваат своите производи на Пазар3.мк. Мемедовски компани Скопје, Дозна ДООЕЛ Скопје, Еуроградба Асаноски Прилеп, ДООЕЛ Ноце Струга, ZAÇE Transport Охрид, Bula Forklift Тетово, Мега Техника ДООЕЛ Скопје, и многу други фирми продаваат виљушкари, багери, булдожери, кранови, бетоњерки, мини багери и многу други видови на градежни машини.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации