Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 9
Aeon , 2
Aixam , 3
Aprilia , 124
Baotian , 36
Benelli , 13
Beta , 3
BMW , 12
CFMOTO , 4
CPI , 3
Derbi , 6
Ducati , 1
Generic , 6
Gilera , 42
Honda , 48
Hyosung , 10
Italjet , 8
Jawa , 2
Jinling , 10
Kawasaki , 7
Keeway , 33
Kymco , 95
Lifan , 15
LML , 5
Malaguti , 13
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 5
Peugeot , 19
Piaggio , 177
Quadro , 1
Skyteam , 7
SMC , 1
Suzuki , 43
SYM , 43
Triumph , 2
Vespa , 47
Yamaha , 56
Zero , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Pri 23:08
Линк
Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Karposh

Piaggio Beverly 250ie

2 800 EUR


Dje 16:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Yamaha XMAX 400 2014 momo design

5 500 EUR

Dje 11:37 Skuter  ·  Peugeot  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Peugeot 50 cc

1 100 EUR

11 Pri 22:17 Skuter  ·  Друга марка  ·  Jonway  ·  Kavadar

Skuter JONWAY ZJ15 2022 R8

1 350 EUR

11 Pri 13:40 Auto sallon Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PIAGGIO BEVERLY 250 KA 2005 GOD REGISTRIRAN

11 Pri 01:08 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkup  ·  Karposh

Vespa Piaggio 300

5 000 EUR

10 Pri 10:57 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Piaggio Beverly 250ie staklo 2008 garaziran

2 450 EUR Намалена цена

09 Pri 18:30 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Gostivar

Vespa 300 GTS model 6 giorni limited 2021

6 500 EUR

09 Pri 17:43 Skuter  ·  Lifan  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

SE PRODAVA HAMACHI QMAX 150KUBIKA

1 800 EUR

09 Pri 11:25
Линк
Skuter  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Veles

Se prodava Yamaha X Max 300-2017 godina

1 EUR

08 Pri 12:43 Skuter  ·  Piaggio  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PRODAVAM VESPA PIAGGIO GTS 300 2023god

6 400 EUR

07 Pri 23:08 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Karposh

Piaggio Beverly 250ie

2 800 EUR

06 Pri 18:52 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Karposh

Piaggio Beverly 300s

4 999 EUR

05 Pri 22:53 Skuter  ·  Kymco  ·  Downtown  ·  Kumanovë

SE PRODAVA KYMCO DOWNTOWN

1 EUR

03 Pri 13:41
Линк
Skuter  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Kumanovë

Kymco Xciting 300 RI moze zamena

4 200 EUR

03 Pri 12:45 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Prilep  ·  Dollnen

Yamaha 250cc

Viti: 2000
30 Mar 12:11
Линк
Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkup

НОВА Yamaha X-max 300 2024

8 200 EUR

29 Mar 06:58 Skuter  ·  Kymco  ·  Downtown  ·  Shkup  ·  Centar

Kymco Downtown 300i

2 600 EUR

28 Mar 18:49 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Centar

Beverly piaggio 350 S Turing

4 500 EUR

28 Mar 15:32 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Centar

Beverly Piaggo

4 500 EUR

22 Mar 17:45 Skuter  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Vespa 125cc

600 EUR

21 Mar 20:32 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup

Beverly 300

5 450 EUR

21 Mar 10:59 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Kumanovë

Yamaha X max 400 cc -Model Tech Max

7 900 EUR

20 Mar 21:35 Skuter  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Kumanovë

Kymco Agility 125 16+ 2020 Osteteno

19 Mar 20:56 Skuter  ·  Baotian  ·  Drug model  ·  Kavadar

Se prodava skuter Baotian

10 000 MKD

18 Mar 20:44 Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Aprilia Atlantic 300cc

2 200 EUR

18 Mar 18:03 Skuter  ·  Peugeot  ·  Geopolis  ·  Prilep

Peugeot Geopolis 125

2 000 EUR

14 Mar 13:26 Skuter  ·  SYM  ·  SYMPHONY  ·  Shkup  ·  Karposh

Skuter SYM SYMPONY ST200 cc, 2016

1 600 EUR

11 Mar 12:32 Skuter  ·  Zero  ·  Drug model  ·  Veles  ·  Çashkë

Skuper 125 kubika

350 EUR

10 Mar 16:42 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkup  ·  Karposh

Yamaha X max 125R 2008g

2 200 EUR

28 Shk 20:56 Skuter  ·  Kymco  ·  Downtown  ·  Strumicë

Kymco Downtown 350i ABS TCS 2022 GOD NOV!!!!

5 790 EUR

20 Shk 22:50 Skuter  ·  Beta  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава мотор Ranger

1 200 EUR

16 Shk 09:49 Auto sallon Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Butel

PIAGGIO BEVERLY TOURIER 350CC

5 199 EUR

08 Shk 19:37 Skuter  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Koçan  ·  Çeshinovo-Oblashevës

Herk 125k skuter

450 EUR

03 Shk 20:45 Skuter  ·  Honda  ·  Drug model  ·  Strumicë

Се продава веспа Honda Lead 125

03 Shk 12:08 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Shkup  ·  Karposh

Aprilia Scarabeo 250i

2 400 EUR

21 Jan 18:39 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Sveti Nikollë

Gilera runner 2012

550 EUR

21 Jan 18:37 Skuter  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Veles

Suzuki GSX-R 1000

18 Jan 15:35 Skuter  ·  Kymco  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kyimco 300cc

3 300 EUR

10 Jan 16:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkup

Yamaha X-Max 400 TechMax 2020

7 500 EUR

25 Dhj 12:31 Skuter  ·  Kymco  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава скутер 150

330 EUR

24 Dhj 15:18 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Ohër

Piaggio Beverly

3 600 EUR

19 Dhj 09:45 Auto sallon Skuter  ·  Kymco  ·  Super  ·  Kumanovë

Kymco Super 8 50 2T

2 390 EUR

19 Dhj 02:28 Skuter  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Gjevgjeli

Aprilia sr50

19 Dhj 01:58 Skuter  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Gjevgjeli

Motorot e kako nov

12 Dhj 09:34 Skuter  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Veles  ·  Grackë

Hamachi 150cc

900 EUR

11 Dhj 17:13 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Ohër

Se prodava Piaggio Vespa gts 300 cc ��

10 Dhj 17:55 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Shkup  ·  Centar

Vespa GTS 300 ABS ASR

4 200 EUR

07 Dhj 22:48 Skuter  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Manastir

Продавам електричен тротинет

20 000 MKD

01 Dhj 10:29 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Ohër

Piaggio vespa gts300cc

5 300 EUR

Viti: 2022
28 Nën 15:29 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Yamaha Nmax 125cc 2021

3 200 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione