Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни скутери

Adly , 9
Aeon , 2
Aixam , 3
Aprilia , 125
Baotian , 36
Benelli , 13
Beta , 3
BMW , 12
CFMOTO , 4
CPI , 3
Derbi , 6
Ducati , 1
Generic , 6
Gilera , 42
Honda , 49
Hyosung , 10
Italjet , 8
Jawa , 2
Jinling , 10
Kawasaki , 7
Keeway , 33
Kymco , 93
Lifan , 15
LML , 5
Malaguti , 13
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 5
Peugeot , 19
Piaggio , 177
Quadro , 1
Skyteam , 7
SMC , 1
Suzuki , 43
SYM , 43
Triumph , 2
Vespa , 47
Yamaha , 57
Zero , 1

Пазар3 огласи за продажба на нови и половни скутери од познатите брендови Piaggio, Kymco, Aprilia, Yamaha, и многу други. Најдобри цени на моторцикли над 50cc.

Вчера 16:29 Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Yamaha XMAX 400 2014 momo design

5 500 ЕУР

Вчера 14:12 Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Свети Николе

YAMAHA X-MAX

6 150 ЕУР

Вчера 13:52
Линк
Скутер  ·  Yamaha  ·   ·  Скопjе  ·  Аеродром

XMax 2023 8000 evra

8 000 ЕУР

20 апр. 10:08 Скутер  ·  Honda  ·   ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA ADV 350 2023GOD SO KUFER

7 700 ЕУР

19 апр. 22:12 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa Piaggio 300

4 900 ЕУР

19 апр. 12:52 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Piaggio Beverly 250ie staklo 2008 garaziran

2 400 ЕУР Намалена цена

18 апр. 10:52 Скутер  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Aprilia Scarabeo 250i

2 000 ЕУР Намалена цена

15 апр. 14:04 Авто плац Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Piaggio Beverly 300ie

3 500 ЕУР

14 апр. 00:11 Скутер  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Скопjе  ·  Бутел

Aprilia 2011 full kit malossi

1 600 ЕУР

12 апр. 11:37 Скутер  ·  Peugeot  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Peugeot 50 cc

1 100 ЕУР

11 апр. 22:17 Скутер  ·  Друга марка  ·  Jonway  ·  Кавадарци

Skuter JONWAY ZJ15 2022 R8

1 350 ЕУР

09 апр. 18:30 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Гостивар

Vespa 300 GTS model 6 giorni limited 2021

6 500 ЕУР

09 апр. 17:43 Скутер  ·  Lifan  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

SE PRODAVA HAMACHI QMAX 150KUBIKA

1 800 ЕУР

09 апр. 11:25
Линк
Скутер  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Велес

Se prodava Yamaha X Max 300-2017 godina

1 ЕУР

08 апр. 12:43 Скутер  ·  Piaggio  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM VESPA PIAGGIO GTS 300 2023god

6 400 ЕУР

07 апр. 23:08 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Карпош

Piaggio Beverly 250ie

2 800 ЕУР

05 апр. 22:53 Скутер  ·  Kymco  ·  Downtown  ·  Куманово

SE PRODAVA KYMCO DOWNTOWN

1 ЕУР

03 апр. 12:45 Авто плац Скутер  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Прилеп  ·  Долнени

Yamaha 250cc

Година: 2000
30 мар. 12:11 Авто плац Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Скопjе  ·  Скопје

НОВА Yamaha X-max 300 2024

8 200 ЕУР

28 мар. 18:49 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Центар

Beverly piaggio 350 S Turing

4 500 ЕУР

28 мар. 15:32 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Центар

Beverly Piaggo

4 500 ЕУР

22 мар. 17:45 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vespa 125cc

600 ЕУР

21 мар. 20:32 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Скопје

Beverly 300

5 450 ЕУР

21 мар. 10:59 Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Куманово

Yamaha X max 400 cc -Model Tech Max

7 900 ЕУР

20 мар. 21:35 Скутер  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Куманово

Kymco Agility 125 16+ 2020 Osteteno

19 мар. 20:56 Скутер  ·  Baotian  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Se prodava skuter Baotian

10 000 МКД

18 мар. 20:44 Скутер  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Aprilia Atlantic 300cc

2 200 ЕУР

18 мар. 18:03 Скутер  ·  Peugeot  ·  Geopolis  ·  Прилеп

Peugeot Geopolis 125

2 000 ЕУР

14 мар. 13:26 Скутер  ·  SYM  ·  SYMPHONY  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skuter SYM SYMPONY ST200 cc, 2016

1 600 ЕУР

11 мар. 12:32 Скутер  ·  Zero  ·  Drug model  ·  Велес  ·  Чашка

Skuper 125 kubika

350 ЕУР

10 мар. 16:42 Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Скопjе  ·  Карпош

Yamaha X max 125R 2008g

2 200 ЕУР

20 фев. 22:50 Скутер  ·  Beta  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава мотор Ranger

1 200 ЕУР

16 фев. 09:49 Авто плац Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Бутел

PIAGGIO BEVERLY TOURIER 350CC

5 199 ЕУР

08 фев. 19:37 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Кочани  ·  Чешиново-Облешево

Herk 125k skuter

450 ЕУР

03 фев. 20:45 Скутер  ·  Honda  ·  Drug model  ·  Струмица

Се продава веспа Honda Lead 125

21 јан. 18:39 Скутер  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Свети Николе

Gilera runner 2012

550 ЕУР

21 јан. 18:37 Скутер  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Велес

Suzuki GSX-R 1000

18 јан. 15:35 Скутер  ·  Kymco  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kyimco 300cc

3 300 ЕУР

25 дек. 12:31 Скутер  ·  Kymco  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава скутер 150

330 ЕУР

24 дек. 15:18 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Охрид

Piaggio Beverly

3 600 ЕУР

19 дек. 09:45 Авто плац Скутер  ·  Kymco  ·  Super  ·  Куманово

Kymco Super 8 50 2T

2 390 ЕУР

19 дек. 02:28 Скутер  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Aprilia sr50

19 дек. 01:58 Скутер  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Motorot e kako nov

12 дек. 09:34 Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Велес  ·  Градско

Hamachi 150cc

900 ЕУР

11 дек. 17:13 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Охрид

Se prodava Piaggio Vespa gts 300 cc ��

10 дек. 17:55 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Центар

Vespa GTS 300 ABS ASR

4 200 ЕУР

07 дек. 22:48 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Битола

Продавам електричен тротинет

20 000 МКД

01 дек. 10:29 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Охрид

Piaggio vespa gts300cc

5 300 ЕУР

Година: 2022
28 ноем. 15:29 Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Yamaha Nmax 125cc 2021

3 200 ЕУР

Продажба на скутери Македонија


Купи скутер на Пазар3!


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат скутери над 50 кубика. Користете ги филтерите за да ги подредите сите огласи по цена, град каде се продаваат скутери, и марка на скутер. Секојдневно се огласуваат Honda скутери, Piaggio, Kymco скутери, Aprilia, Suzuki, Yamaha и мног други.Оваа категорија ја посетува голема публика во потрага по мотор над 50 кубика. Освен купувачите на скутери, доколку сте сопственик на скутер кој сакате да го продадете, или пак имате продавница за продажба на нови скутери, регистрирајте оглас веднаш и бидете дел од најголемиот огласник во Македонија, Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации