Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 14
Aeon , 5
Aixam , 6
Hamachi , 1
Alpina , 1
Aprilia , 270
Baotian , 60
Barossa , 1
Benelli , 27
Beta , 6
BMW , 114
BRP , 2
Cagiva , 5
Can Am , 16
CFMOTO , 41
CPI , 5
Daelim , 11
Derbi , 22
DKW , 1
Ducati , 81
Gasgas , 1
Generic , 16
Gilera , 66
GOES , 1
Honda , 474
Husaberg , 3
Husqvarna , 7
Hyosung , 18
Italjet , 9
Jawa , 10
Jinling , 11
Kawasaki , 303
Keeway , 75
Knievel , 1
KTM , 73
Kymco , 138
Lifan , 97
Linhai , 9
LML , 6
Malaguti , 16
Megelli , 1
Motobi , 1
Moto Guzzi , 11
Motowell , 1
MV Agusta , 11
Mz , 16
NSU , 2
Peugeot , 17
PGO , 1
Piaggio , 238
Polaris , 8
Quadro , 1
Sachs , 1
Shineray , 8
Skyteam , 10
SMC , 1
Suzuki , 370
SYM , 54
TGB , 1
Triumph , 7
Vespa , 67
Yamaha , 517

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 09:23
Линк
Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Ohër

YAMAHA MT 09 SP 2018

10 490 EUR

16 Shk 14:49
Линк
Sportiv  ·  KTM  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

For Sale KTM 690 SMC Supermoto

5 798 EUR


Dje 20:33
Линк
Skuter  ·  Kymco  ·  Downtown  ·  Strumicë

Kymco Downtown 350i ABS TCS 2022 GOD NOV!!!!

5 850 EUR

Dje 13:56 Me katër rrota/ATV  ·  Друга марка  ·  Stels Guepard 850  ·  Shkup

Stels Guepard 850

10 800 EUR

23 Shk 09:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkup  ·  Çair

PRODAVAM X MAX 400 TECH MAX

8 800 EUR

23 Shk 09:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Shkup  ·  Çair

PRODAVAM APRILIA SR 125 GT

3 950 EUR

23 Shk 09:23
Линк
Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Ohër

YAMAHA MT 09 SP 2018

10 490 EUR

23 Shk 07:38 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Piaggio Beverly 250 ie staklo 2008

2 400 EUR

22 Shk 19:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  R nineT  ·  Shkup  ·  Karposh

R1200GS se prodava

15 000 EUR

22 Shk 01:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Veles

Yamaha Raider 1900cc

15 500 EUR

21 Shk 13:44 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Prilep  ·  Dollnen

Yamaha 250cc

Viti: 2000
20 Shk 22:50
Линк
Skuter  ·  Beta  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава мотор Ranger

1 200 EUR

20 Shk 14:18 Auto sallon Kros/Enduro  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

E-Моторцикал SURRON ULTRA BEE R

9 990 EUR

20 Shk 14:17 Sportiv  ·  Ducati  ·  Panigale  ·  Shtip

DUCATI PANIGALE 899

9 000 EUR

20 Shk 13:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Drug model  ·  Manastir

Se prodava KTM

4 900 EUR

20 Shk 09:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Shkup  ·  Centar

KYMCO Xciting S400

17 Shk 21:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Rebel  ·  Ohër

Honda Rebel 500 SE

7 200 EUR

17 Shk 02:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Shkup  ·  Centar

2021 Yamaha YZ450F - Monster Energy Edition / 12h

7 200 EUR

16 Shk 17:40 Të tjera  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW C 400 GT

9 900 EUR

16 Shk 14:49
Линк
Sportiv  ·  KTM  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

For Sale KTM 690 SMC Supermoto

5 798 EUR

16 Shk 09:49 Auto sallon Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Butel

PIAGGIO BEVERLY TOURIER 350CC

5 199 EUR

15 Shk 17:51 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Radovisht

HONDA CBF 600

4 500 EUR

15 Shk 15:05
Линк
Touring  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Gjevgjeli

Se prodava motor PEDA 250cc

2 200 EUR

15 Shk 14:19 Auto sallon Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PIAGGIO BEVERLY 250 KA 2005 GOD REGISTRIRAN

11 Shk 12:17 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Piaggio Beverly 250ie staklo 2008 garaziran

2 500 EUR

08 Shk 19:37 Skuter  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Koçan  ·  Çeshinovo-Oblashevës

Herk 125k skuter

450 EUR

08 Shk 09:54 Të tjera  ·  Honda  ·  XL  ·  Prilep

HONDA XL700V TRANSALP

07 Shk 21:54 Sportiv  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Tetovë

DUCATI MONSTER 797

7 000 EUR

07 Shk 18:37 Skuter  ·  Piaggio  ·  Medley  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Piaggio Medley S 150cc 2020g

3 500 EUR

06 Shk 14:05 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Shkup  ·  Centar

Vespa 300GTS matt blue

5 000 EUR

06 Shk 09:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW R18 FIRST EDITION

21 000 EUR

05 Shk 10:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam electricen motor RKS REE 1500

1 000 EUR

04 Shk 17:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Radovisht

Bmw s1000r

12 500 EUR Намалена цена

04 Shk 01:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Shkup

BMW R1200 GS LC 2019

14 300 EUR

03 Shk 20:45 Skuter  ·  Honda  ·  Drug model  ·  Strumicë

Се продава веспа Honda Lead 125

03 Shk 14:51 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KXF  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam 3 Kros motori Zuki i Kawasaki

100 MKD

03 Shk 12:08 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Shkup  ·  Karposh

Aprilia Scarabeo 250i

2 400 EUR

01 Shk 11:32 Me katër rrota/ATV  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Shkup

Се продава ATV Stels 850CC

9 000 EUR

31 Jan 21:08 Chopper/Custom  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Manastir

Coper Hamaci

1 EUR

31 Jan 12:25 Me katër rrota/ATV  ·  Can Am  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Can Am Maverick X3 1000R 2015god

31 Jan 11:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Shkup

KAWASAKI Z1000 2021 PRV GAZDA 4000KM REGISTRIRAN

13 000 EUR

31 Jan 11:05 Chopper/Custom  ·  Lifan  ·  V250  ·  Koçan

Prodavam Lifan 250cc, 2006

1 000 EUR Намалена цена

30 Jan 09:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava vespa primavera 50

3 000 EUR

29 Jan 22:14 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Нов Yamaha R7 на продажба

27 Jan 11:09 Terren/Offroad  ·  Shineray  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava motor Shineray

27 Jan 04:02 Me katër rrota/ATV  ·  Linhai  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Linhai 300 4x4 2020

3 100 EUR

21 Jan 18:40 Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Veles

Suzuki gsxr 1000

9 EUR

21 Jan 18:39 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Sveti Nikollë

Gilera runner 2012

550 EUR

21 Jan 18:37 Skuter  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Veles

Suzuki GSX-R 1000

21 Jan 16:22 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Shkup  ·  Butel

Honda CBR 600

4 500 EUR

20 Jan 14:59 Auto sallon Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CBF  ·  Koçan

Honda CBF 1000F 106hp

8 300 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione