Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Fiat | Prilep

500 , 2
Brava , 9
Bravo , 15
Doblo , 5
Ducato , 1
Idea , 2
Marea , 4
Multipla , 2
Palio , 4
Panda , 2
Punto , 86
Sedici , 1
Stilo , 27
Tempra , 1
Tipo , 4
Ulysse , 1
Uno , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Fiat | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Gush 15:24
Линк
,

Fiat Tipo oprema Mirror

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

09 Gush 15:24 ,

Fiat Tipo oprema Mirror

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 12:01 ,

Fiat Punto 1.2 benzin metan perfektno

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 14:29 ,

Fiat Panda 1.2 tng 2011

2 400 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 13:19 ,

Fiat Panda 1.2 tng 2011

2 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 12:32 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin/metan peefektno

2 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 01:00 ,

Fiat Ducato 2004 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 01:47 ,

Zacuvana kampanjola

2 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Mar 16:33 ,

Fiat Punto 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 18:52 ,

Fiat Palio Weekend 1.2 1998

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 12:37 ,

Fiat Bravo 1.8

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 15:12 ,

Fiat Stilo 1.9jtd 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 09:56 ,

Fiat Stilo 2003 dizel

2 100 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Sht 12:43 ,

Fiat Punto 1.2 59kw 16V benzin i plin

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Gush 23:18 ,

Fiat Campanjola (Preden i Zaden diferencijal)

200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 17:13 ,

Fiat kampanjola 4x4

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Qer 17:28 ,

Fiat kampanjola

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 17:23 ,

Fiat Grande Punto 1.9 multijet 96kw 131ps 6+R

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 11:16 ,

Se prodava

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 11:16 ,

Se prodava

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 11:16 ,

Fiat Punto benzin 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 14:03 ,

Fiat Bravo 1.9 mjet 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:20 ,

Fiat Uno 2008 benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 23:57 ,

Fiat Brava 1.6 benzin i plin

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 11:35 ,

Fiat 500 1.2 Benzin ����

8 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 13:59 ,

Fiat Stilo jtd 1.9 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:29 ,

Fiat Tipo 1.9 TD

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 17:45 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd 85 kw

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 15:45 ,

Fiat Stilo

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 22:31 ,

Fiat Bravo 1.6 JTD 2009 120hp

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 16:51 ,

Se prodava

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 09:28 ,

Drzac za fiat bravo 1.9multijet

123 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 09:11 ,

FIAT STILO JTD 1.9

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 02:57 ,

Se prodava: Punto stile 1998god 1.7 t.d cena:1200

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:41 ,

PRODAVAM FIAT BRAVO 1.9 JTD , 2007 BEZ MANA ,

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 00:19 ,

Fiat Punto

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 14:10 ,

Fiat Punto 1.3 multijet unikat

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 18:06 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PERFEKTNO 07

2 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Qer 00:15 ,

FIAT PUNTO 1.2

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 00:06 ,

Fiat punto

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:07 ,

FIAT PUNTO 1.3 JTD 70 KS -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 17:34 ,

Fiat Grande Punto 1.9 MultiJet,96kw- 130hp

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 21:18 ,

Fiat Punto 1.3 Mjet perfektno unikat

2 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 14:01 ,

FIAT GRANDE PUTO 1.4 BENZ MK REGISTR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 23:43 ,

Fiat Tipo 1.9 td sx

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 17:32 ,

FIAT PUNTO 1.3mjet PERFEKTNO -08

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 17:41 ,

FIAT SEDICI 1.9 DIZEL 4x4 PERFEKTEN

3 690 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 16:12 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PERFEKTNO

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 11:51 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:44 ,

Fiat Punto 1.7 d Citroen xantia 1.8I

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione