Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Fiat Grande Punto

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Fiat Grande Punto | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Koçan

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 MJET 120 KS MAKS OPREMA MK TABLI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Punto 1.4benzin/plin AutoMilano

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 09:26 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 51kw Unikat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 11:09 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 09:51 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62KW 2011 GODINA

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Strumicë

FIAT GRANDE PUNTO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:39 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:15 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 08:29 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Fiat Grande Punto 1.4 benzin - plin

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 20:10 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kumanovë

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN-METAN 57KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:34 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO

3 500 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 22:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kriva Pallankë

Се продава Fiat Grande Punto

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 16:59 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Strumicë

Fiat Grande Punto

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:52 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat grande punto 1.3 m-jet 2007 g reg so full oprema

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
21 Mar 14:54 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Veles

FIAT GRANDE PUNTO 1,4 - A.C.AVTO ALEX VELES

3 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 22:33 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kumanovë

FIAT PUNTO 1.9 JTD MULTIJET 06 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 16:10 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:48 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kumanovë

Fiat Punto 1.4 benzin 77kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 08:51 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat Grande Punto 1.4 Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Jan 10:41 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat Grande Punto 1.3 jtd AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 21:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Strumicë

Fiat Punto Grande 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Jan 04:15 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Strumicë

Fiat punto grande 1.9 multijet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 19:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiat punto vo odlicna sostojba

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 18:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam fiat punto moze i zamena

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 13:34 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Prilep

Fiat grande punto 1,4

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Nën 10:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiat Grande Punto 1.4

2 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 19:28 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Sopisht

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 66kw 90ks 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 15:29 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiat Grande Punto vo solidna sostojba neuvezuvano

2 600 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 01:31 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fiat Grande Punto itno

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Fiat grande punto

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 17:24 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 22:18 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Petrovec

Fiat Grande Punto

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 09:53 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Gostivar

Fiat Grande Punto 1.4 benzin 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 22:54 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

Grande Punto-Evo 1.3jtdm AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 16:54 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fiat Grande Punto 1.4 2007 benzin i plin

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Qer 03:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Fiat Punto 1.3 M-JET 2013g.

4 600 EUR

08 Qer 09:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Gostivar

FIAT PUNTO GRANDE

3 150 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 18:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:17 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Гранде пунто

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 21:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Strugë

Fiat Grande Punto 1.9 multijet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 13:47 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Grande Punto evo registrirano

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 19:30 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava fiat grade punto

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 17:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Butel

Fiat Grande Punto 1.3mjet-2006

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 20:59 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT GRANDE PUNTO

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 09:50 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

Fiat Punto 2018

7 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Shk 22:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Grande Punto

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 09:37 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kumanovë

Se prodava Fiat Grande Punto 1.4.

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 17:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Strumicë

Fiat Grande Punto 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 22:59 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Manastir

Fiat Grande Punto Evo 1.3MJTD 75KS. 139 000KM.

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 20:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Sveti Nikollë

Grande punto 1.9 130hp

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Fiat Grande Punto | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione