Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Hyundai | Tetovë

Accent , 3
Atos , 1
Coupe , 1
Elantra , 1
Excel , 1
Galloper , 5
Getz , 1
Lantra , 7
Pony , 1
Santa Fe , 3
Sonata , 1
Terracan , 4
i30 , 3
ix35 , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Hyundai | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Shk 15:12 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Tetovë

Hyundai Galoper Off Road

6 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 15:36 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tetovë

Hundai accent 1.3

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:47 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tetovë

Hyndai i30, prv sopstvenik, kako nov

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Mar 11:48 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Tetovë

Hyundai ix35 diesel 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Korr 22:21 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tetovë

Se prodava Hyndai Santa Fe vo odlicna sostojba

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 01:47 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Tetovë

Поволно

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Qer 17:36 Vetura  ·  Hyundai  ·  Pony  ·  Tetovë

Хундаи 1.5 бензин/плин 95год од прв сопственик

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Maj 18:52 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tetovë

Hyundai i30

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 23:35 Vetura  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Tetovë

Hyundai Terracan

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 13:43 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tetovë

Hyundai Accent 1.5 GLS

11 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 03:34 Vetura  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Tetovë

Hyundai

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 20:34 Vetura  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tetovë

Hyundai Sonata CRDi 2.0 dizel 103 kw

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 17:36 Vetura  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Tetovë

Hundai Terracan 2.9 moze zamena

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 21:04 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tetovë

Hyundai Santa Fe

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:37 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Tetovë

Hyundai Lantra

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 00:35 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Tetovë

Hyundai Lantra

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 14:19 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Tetovë

HYUNDAI LANTRA 1.6 GLS

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:15 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Tetovë

Hyundai Starex 4×4

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 10:39 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tetovë

Hyundai I30

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Maj 19:39 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Tetovë

Hyundai Accent socuvan

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 12:33 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Tetovë

Hyundai Lantra moze i zamena

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 01:22 Vetura  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Tetovë

Hyundai Elantra -99 ITNO

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 19:56 Vetura  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Tetovë

Hyundai Terracan 2.9 dizel -02

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:33 Vetura  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Tetovë

Hyundai Coupe -97 Bez zamena

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 10:23 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Tetovë

Hyundai Lantra -94

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 14:36 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Tetovë

HYUNDAI GALLOPER 2.5 TDI 4x4 PERFEKTEN -99

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 09:54 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Tetovë

Hyundai Galloper 2.5 TD 4X4 ODLICEN -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Tetovë

HYNDAI TERRACAN 2.9CRDI 150ks uvoz od Svajcarija

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 17:42 Vetura  ·  Hyundai  ·  Excel  ·  Tetovë

Hyundai Excel 1.5i -93

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Dhj 21:08 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Tetovë

Hyundai Galloper -01

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 23:52 Vetura  ·  Hyundai  ·  Atos  ·  Tetovë

Hyundai Atos ful oprema se novo top sostojba -99

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Tet 21:04 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Tetovë

Hyundai Lantra 1.9 Plin Karavan -97

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:40 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Tetovë

HYUNDAI LANTRA -97

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 15:18 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Tetovë

Hyundai ix35 -11

17 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Mar 16:13 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tetovë

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI -06

11 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 21:36 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Tetovë

Hyundai Galloper 2.5 TCI -01

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione