Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Hyundai Getz

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Hyundai Getz | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 08:43 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!

3 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 08:40 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 08:40 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA-MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!

3 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 08:38 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA--MODEL 2008-REDIZAJN!!!NOVO!!!

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 08:36 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2008--NOVO!!

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
08 Pri 20:18 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2008GOD***49KW-67KS***

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Pri 05:13 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Butel

Hyundai Getz CRDI 1.5 110 PS

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:45 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Aerodrom

GETZ 1.1 2007 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 11:08 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Centar

HYUNDAI GETZ 1.3 BENZIN

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Tet 18:52 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Centar

Hyndai getz

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 20:20 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.4 97KS. REDIZAJN 2008GOD. *96 000KM*

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Gush 21:57 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Çair

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 20:41 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

Hyundai Getz 1.1 67ks redizajn model 2009

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 09:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Ilinden

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 2006 G.

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:02 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Kumanovë  ·  Likovë

Se prodava Hyundai Getz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 19:55 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Hyundai Getz

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Jan 08:56 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai Getz 1.5 2008

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Dhj 14:44 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai Getz 1.5 CRDI

3 350 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 13:28 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai Getz 1.5 2008

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Dhj 13:53 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Butel

Hyundai Getz 1.1 benzin kako Novv

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 13:21 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Kumanovë

Hynadi Getz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 22:02 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Gostivar

Hyundai Getz 1.5 77kw/110ks

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 13:26 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Kumanovë

Hyundai Getz 1.5 dizel

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 18:39 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 67KS. REDIZAJN MODEL 2009

2 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 12:43 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Prilep

Hyundai Getz 2006

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 19:22 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Strumicë  ·  Vasilevë

Hyundai Getz 2007 - 234.00km

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 16:57 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Kavadar

Se prodava Hyundai Getz 1.5 CRDI registrirana do 26.10.2022

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 08:48 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 65KS. REDIZAJN 90700KM.

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Gush 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.4 97KS. REDIZAJN (SERVISIRAN, NOVI GUMI)

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:42 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hyundai Getz

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Gush 14:11 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hyundai Getz

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Korr 09:00 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai Getz 1.5 CRDI 2008

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Qer 09:07 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

Hyundai Getz 1.1 66ks redizajn model 2009

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 14:29 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

Hyundai Getz 1.4 97ks redizajn 2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 05:52 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Veles

Hyundai Getz vo top sostojba

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Nën 14:19 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Butel

Hyundai Getz 1.1 benzin 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 21:07 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Gostivar

Hyundai Getz 1.5

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 23:56 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup

Hyundai Getz 1.5 CRDI Champion 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 12:39 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup

Hyundai Getz 1.5 crdi 81kw 108ps

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 17:49 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Vinicë

Hyundai Getz 1.1

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 16:32 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

HyndaiI GETZ 1.1 BENZ -07 GOD FULL OPR PERFEKTNO VOZILO

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 16:20 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FULL

2 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 20:44 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 06 AVTO PLAC DIRALA AVTO

2 750 EUR

22 Gush 22:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai getz 1.4 bezin/plin, so klima

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 16:15 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Kriva Pallankë

Hyndai getz 1.6 Klima 04

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 01:30 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Butel

HYNDAI GETZ 1.4 BENZIN

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 01:47 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Tetovë

Поволно

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Jan 18:38 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hyndai Getz 1.1

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 10:45 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Veles

Hyundai Getz 1.1 -07

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 04:08 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai Getz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Hyundai Getz | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione