Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Tetovë

Acura , 1
Alfa Romeo , 58
Audi , 358
Bentley , 1
BMW , 627
Cadillac , 1
Chevrolet , 36
Chrysler , 6
Citroën , 80
Dacia , 3
Daewoo , 18
Daihatsu , 2
Ferrari , 2
Fiat , 142
Ford , 184
Honda , 12
Hyundai , 37
Jaguar , 3
Jeep , 19
Kia , 17
Lada , 13
Lancia , 5
Land Rover , 25
Mazda , 20
MG , 1
MINI , 21
Mitsubishi , 23
Nissan , 28
Opel , 391
Peugeot , 119
Piaggio , 1
Porsche , 14
Renault , 169
Rover , 11
Saab , 7
Seat , 95
Škoda , 29
Smart , 32
Ssangyong , 10
Subaru , 4
Suzuki , 9
Toyota , 21
UAZ , 3
Volvo , 17
Yugo , 10
Zastava , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:15
Линк
Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDi

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 20:36
Линк
,

Se prodava ili zamenuva

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 14:44
Линк
,

Honda Accord Facelift

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:47 ,

VW Passat B8 2.0tdi Dsg 150ps 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:03 ,

VW Golf 3 TDI - Klima

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

Golf 5 1.9 tdi

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:16 ,

Audi a8 4.0 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:16 ,

Opel corsa

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Megane RS TROPHY

3 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:00 ,

Citroen C4

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:48 Shitorja ,

VW Polo 1.6 tdi dsg match 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 Shitorja ,

VW Polo 1.6 tdi dsg match 2012

1 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

VW Golf 6 TDI 1.6 Diesel Automatic DSG 2012

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDi

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:36 Shitorja ,

VW Touareg 5.0 TDI 258kw 351ks 2009

19 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:04 ,

Audi A6 3.0 -05

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:52 ,

AUDI A3 1.9 TDI/I 110PS REDIZAJN -00

1 900 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:23 ,

Skoda Octavia

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:43 Shitorja ,

VW Golf 7 sportsvan 1.6 tdi comfortline

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:36 Shitorja ,

VW Golf 7 sportsvan 1.6 tdi comfortline

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:49 ,

Opel Corsa

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:49 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:03 ,

mitsubishi

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:57 ,

Golf 5 1.9 211ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 23:25 ,

Peugeot 307 cc Cabriolet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Pri 23:15 ,

Mercedes-Benz A 170

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Pri 21:17 ,

VW Passat

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:57 ,

Peugeot Expert

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:47 ,

Mitsubishi ASX

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Pri 20:17 ,

Honda Odyssey EX L mini van -00

4 200 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 20:13 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 110PS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:10 ,

BMW 320D -16

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 20:10 ,

Audi A6 3.0 TDI QUATRO S-LINE

8 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:58 ,

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 18:52 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 200 cdi avangard 2006 moze zamena

3 250 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 18:38 Shitorja ,

Mercedes a200 cdi Avangard,2006god,moze zamena

3 250 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione