Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Polo | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Pri 19:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 70 KS 185000KM NOV UVOZ- 08..MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 15:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 TDI 75KS HIGHLINE NAVI NOVO - 11 MT Auto

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 14:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.6 TDI 90 KS PDC COMFORTLINE - 12.MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 11:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.6 TDI 75 KS COMFORTLINE - 10.MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 11:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.4 TDI 80 KS COMFORT 151000KM - 09.MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 11:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

Се продава Поло

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 20:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

Polo vo odlicna sostojba

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Tet 19:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

Polo vo odlicna sostojba

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Tet 19:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

Se prodava polo

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Tet 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

Се продава Volkswagen Polo

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 01:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo 2008

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Tet 11:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

Polo 1.2 Plin atest Registracija Prva boja

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

Polo

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo 1.4 benzin novo

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

SE PRODAVA MOZNA ZAMENA

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 19:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo 2003 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 14:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo benzin 2005 registriran

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.4

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 01:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

Polo

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 10:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo Classic 1.4 -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 15:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo 1.4 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 12:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO registrirano Full oprema

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 12:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.4 TDI COMFOTLINE MODEL

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 06:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 KLIMA ALEK PRODADENA

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 18:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Tet 03:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 13:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO VO ODLICNA SOSTOJBA

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 16:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 PRODADENA

3 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 13:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo 1.9 TDi

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 00:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo -02

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 00:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo -02

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 16:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo 1.9 TDi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 -03 ALEK PRODADENA

2 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 21:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 12V -02 ALEK.PRODADENA

2 599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 08:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 -02 ALEK PRODADENA

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 19:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 -02 PRODADENA ALEK

2 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 18:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW Polo -98

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione