Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Pri 14:31
Линк
Paisje për mjeksi  ·  Shkup

Se prodava itno poradi selidba


13 Pri 10:48 Shitore Paisje për mjeksi  ·  Shkup

KESI CELOFAN CELLOPHANE

12 Pri 22:24
Линк
Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sterilizator avtoklav Melag

400 EUR

09 Pri 10:53 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Aparat za lica so osteten sluh, slusen ured XM 913

799 MKD Намалена цена

09 Pri 05:17 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Boca za medicinski kislorod 10 L. polna

300 EUR

07 Pri 14:18
Линк
Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OMAX 40X-2500X Digital Lab Trinocular LED Microscope

8 000 MKD

07 Pri 14:03
Линк
Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BICOM 4.0 Bioresonance

3 000 EUR

02 Pri 14:31 Paisje për mjeksi  ·  Shkup

Se prodava itno poradi selidba

27 Mar 22:11 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Karposh

Mobilen transporten koncentrator

600 EUR

21 Mar 23:17 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava nova medicinska oprema za ordinacija

1 MKD

19 Mar 13:44 Paisje për mjeksi  ·  Shkup

BICOM 4.O (BIORESONANCE TESTING)

4 300 EUR

14 Mar 01:23 Paisje për mjeksi  ·  Prilep

Eho aparat Mindray

2 500 EUR

04 Mar 22:46 Paisje për mjeksi  ·  Shkup

Zaštitni naočari

1 MKD

15 Shk 08:19 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Magnetna stipka za nos prsten protiv rcenje

250 MKD Намалена цена

13 Shk 00:44 Paisje për mjeksi  ·  Shkup

Regulator so navlaznuvac i maska za kislorodna boca

7 500 MKD

12 Shk 19:16 Paisje për mjeksi  ·  Shkup

Pean po Keli, Pinceta anatomska, Kutija za instrumenti

2 100 MKD

27 Jan 09:30 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Saraj

Invalidska kolica

18 000 MKD

21 Jan 19:03 Paisje për mjeksi  ·  Gostivar

Se prodava aparat za kislorod / 5 L

32 000 MKD

20 Jan 17:14 Paisje për mjeksi  ·  Gostivar

Aparat za kislorod

32 000 MKD

20 Jan 18:01 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Centar

Antidekubitalno perniche,Taoletna i Invalidna kolichka

22 000 MKD

14 Jan 04:55 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Продавам Ceragem

300 EUR Намалена цена

05 Jan 12:14 Paisje për mjeksi  ·  Manastir

kolicka i elevator

03 Jan 11:01 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Инвалидска количка

50 EUR

03 Jan 10:50 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Инвалидска количка

100 EUR

12 Dhj 09:34 Paisje për mjeksi  ·  Kërçovë

Termalen krevet za masaza

05 Dhj 11:22 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Centar

Oprema za ordinacija

02 Dhj 13:15 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Centar

Stomatoloski stolici

30 Nën 14:41 Paisje për mjeksi  ·  Tetovë

Stomatoloski Stolcinja

28 Nën 13:16 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Pomagalo za dvizenje

3 000 MKD

23 Nën 13:08 Paisje për mjeksi  ·  Prilep  ·  Dollnen

Koncentrator

20 Nën 12:49 Paisje për mjeksi  ·  Strugë

Rentgen Panoramix

17 Nën 12:44 Paisje për mjeksi  ·  Shkup

STOMATOLOSKA STOLICA

500 EUR

16 Nën 13:37 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stomatoloska stolica i rendgen

11 Nën 10:24 Paisje për mjeksi  ·  Shkup

Pulsoksimetar so bebeska i sonda za vozrasni

100 EUR

10 Nën 15:04 Paisje për mjeksi  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

N5 terapevski krevet

10 Nën 08:49 Paisje për mjeksi  ·  Shkup  ·  Karposh

STOMATOLOSKA STOLICA

500 EUR

08 Nën 13:41 Paisje për mjeksi  ·  Tetovë

dentalni lupi rose microsolutions 3.5 x

08 Nën 13:45 Paisje për mjeksi  ·  Kavadar

Bolnicki Kreveti 7x site so Mehanizam 1 so Elektronika

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione