Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на опрема и инвентар за здравствени установи


Се продава нова и половна медицинска опрема, инвентар и апарати. Купете нова или половна медицинска опрема. Разгледајте ги огласите за продажба на медицинска количка, рендген апарат, медицински кревет, стоматолошка столица, паравани, и многу друга опрема и инвентар.27 јан. 09:30 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Сарај

Invalidska kolica

18 000 МКД

20 јан. 17:14 Медицинска опрема  ·  Гостивар

Aparat za kislorod

32 000 МКД

02 дек. 13:15 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Stomatoloski stolici

28 ноем. 13:16 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Pomagalo za dvizenje

3 000 МКД

27 ноем. 22:04 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ortopedsko pomagalo odalka

2 000 МКД

23 ноем. 13:08 Медицинска опрема  ·  Прилеп  ·  Долнени

Koncentrator

17 ноем. 12:44 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

STOMATOLOSKA STOLICA

500 ЕУР

10 ноем. 15:04 Медицинска опрема  ·  Тетово  ·  Јегуновце

N5 terapevski krevet

10 ноем. 08:49 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

STOMATOLOSKA STOLICA

500 ЕУР

02 ноем. 06:03 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bioptron Medall

550 ЕУР

02 ноем. 06:07 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Медицински кревет

10 000 МКД

31 окт. 15:21 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skopje Taftalidze

3 000 ЕУР

31 окт. 15:14 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skopje Taftalidze

4 200 ЕУР

27 окт. 13:16 Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam

300 ЕУР

26 окт. 19:34 Медицинска опрема  ·  Радовиш

Boca za kislorod

12 000 МКД


Најдете медицински апарати, опрема и инвентар за Вашата здравствена установа на најголемиот огласник во Македонија - Пазар3.мк. Филтрирајте ги огласите или користете го полето за пребарување за да го најдете она што Ви е потребно брзо, лесно и едноставно.Продажба на медицински апарати, опрема и инвентар во Македонија


Пазар3.мк Ви нуди голем избор на најразлични медицински апарати, мебел и инвентар по најповолни цени. Погледнете ги сите огласи и набавете се што Ви е потребно за опремување на Вашата стоматолошка ординација, лабараторија, приватна здравствена установа, гинеколошка ординација, ветеринарна амбуланта и слично.Во оваа категорија на сајтот се продава: ултразвучен апарат за чистење забен камен, рендген апарат, медицинска количка, стоматолошки стол, терапевтска столица, СПА капсула, ЕКГ, ЕХО апарат, апарат за мерење крвен притисок, паравани, инвалидска количка, гинеколошки стол, и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации