Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Mar 19:05 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara Komercijalist za prodazba

18 Shk 20:55 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mehanicar i pomosnik

27 Nën 17:54 Shitore Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Ilinden

Rabotnici za vulkanizeri

30 000 MKD

08 Tet 18:37 Industri e automjeteve  ·  Shkup

Se bara majstor

1 200 MKD

06 Sht 11:51 Shitore Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Çair

Se baraat rabotnici

16 Qer 10:17 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara avtomehanicar vo ovlasten servis

03 Qer 14:11 Industri e automjeteve  ·  Tetovë

Mekanik per bagerra kamjona

14 Maj 19:55 Shitore Industri e automjeteve  ·  Shtip

Se bara vulkanizer

07 Pri 15:30 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Avtolaker

25 Jan 13:33 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Baram rabotnik za vo avtoperalna

21 Dhj 11:05 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Butel

Mehanicar za vozila

09 Dhj 22:46 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BARAM ISKUSEN VULKANIZER

24 Nën 03:25 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara avtomehanicar

23 Tet 14:17 Shitore Industri e automjeteve  ·  Shkup

Магационер

17 Tet 13:48 Shitore Industri e automjeteve  ·  Shtip

Referent za prodazba

15 Tet 11:31 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Petrovec

Masinsko poliranje na farovi

800 MKD

16 Gush 15:14 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara vozac sofer

13 Maj 16:26 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Centar

Rabotnik za mienje avtomobili

11 Pri 12:27 Shitore Industri e automjeteve  ·  Shkup

Telefonska prodazba

06 Pri 20:14 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Çair

Se bara rabotnik avtomehanicar

23 Shk 14:57 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Centar

Rabotnik za mienje avtomobili

06 Shk 15:58 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se bara avtomehanicar

06 Shk 15:49 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se bara avtomehanicar

27 Jan 07:07 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se baraat najdobrite vulkanizeri

06 Dhj 12:59 Shitore Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Çair

Se bara rabotnik avtomehanicar

05 Dhj 22:57 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Çair

Se bara rabotnik avtomehanicar

29 Nën 21:29 Industri e automjeteve  ·  Dellçevë

Vozac e kategorija

29 Nën 19:02 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mehanicar i bravar

29 Nën 10:24 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mehanicar Avtoelektricar

29 Nën 08:45 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara mehanicar

28 Nën 17:30 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Butel

Potreben e avtomehanicar so iskustvo

28 Nën 13:13 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Çair

Se bara rabota vo avto peralna

18 Nën 22:13 Industri e automjeteve  ·  Gostivar

Vrabotuvanje kako avtomehanicar

12 Nën 04:54 Industri e automjeteve  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara mehanicar

28 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione