Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за вработување на автомеханичари, вулканизери и други работници во автомобилската индустрија

Огласи за работа


Огласи за вработување на авто механичари, вулканизери, електромеханичари и други работници за работа во автомобилската индустрија.


Погледнете ги сите огласи и најдете работа! Регистрирајте оглас за работа и најдете работник!

18 фев. 20:55 Автомобилска индустрија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mehanicar i pomosnik

08 окт. 18:37 Автомобилска индустрија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se bara majstor

1 200 МКД

03 јун. 14:11 Автомобилска индустрија  ·  Тетово

Mekanik per bagerra kamjona

27 јан. 07:07 Автомобилска индустрија  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se baraat najdobrite vulkanizeri

28 ноем. 17:30 Автомобилска индустрија  ·  Скопjе  ·  Бутел

Potreben e avtomehanicar so iskustvo

Најдете соодветен кадар, докажани и искусни работници за Вашиот авто сервис, вулканизер или авто перална.Во оваа категорија на Пазар3.мк може да објавувате огласи за вработување на авто механичари, вулканизери, работници за во автоперална, монтер на навлаки за автомобили, лица за полирање на автомобили, камиони и други моторни возила, и други работници со искуство во автомобилската индустрија.Авто центар Пирковски, Лукена автоделови, Авто сервис ДАЦ ДООЕЛ, и други авто сервиси, автоперални, авто лакери, авто лимари, и вулканизери, ги објавуваат своите огласи за работа на Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации