Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Korr 17:14 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Државна матура-македонски јазик

10 Korr 16:43 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi za ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΜΑΘΕΙΑΣ

09 Korr 21:37 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Часови по германски јазик

400 MKD

03 Korr 18:40 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Часови со логопед

600 MKD

01 Korr 00:42 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Руски јазик

28 Qer 16:24 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Грчки јазик-часови и превод

28 Qer 13:58 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po strukturno programiranje vo C i C++

28 Qer 13:56 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po objektno programiranje C++ (zagarantiran uspeh)

27 Qer 18:46 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик on line

25 Qer 21:53 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po programiranje C i C++ (STRUKTURNO, OBJEKTNO,…)

16 Qer 12:25 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Casovi po matematika

13 Qer 17:43 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Grcki i slovenecki jazik

12 Qer 12:50 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

On line casovi po Makedonski jazik

07 Qer 17:12 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по грчки јазик

04 Qer 20:27 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Individualni casovi po germanski jazik online nastava

500 MKD

04 Qer 20:21 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Individualni online casovi po angliski jazik

400 MKD

01 Qer 14:26 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po makedonski jazik

31 Maj 11:07 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Casovi po programiranje C i C++ (STRUKTURNO, OBJEKTNO,…)

28 Maj 14:59 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по грчки јазик

27 Maj 03:02 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Makedonski jazik za maturanti

24 Maj 13:24 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Матура-Македонски јазик

22 Maj 14:42 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Casovi po albanski jazik

1 000 MKD

21 Maj 11:20 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Математика

1 MKD

19 Maj 21:43 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Drzam casovi za strucni predmeti po medicina

600 MKD

19 Maj 13:47 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Часови по математика

12 Maj 10:42 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Casovi-matematika i fizika

11 Maj 17:56 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Intenziven kurs po Deloven (Business) Angliski jazik

4 000 MKD

11 Maj 17:27 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Onlajn casovi po Angliski

350 MKD

10 Maj 14:36 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Логопедски работилници

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione