Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Часови и подучување - Пазар3 огласи

Оваа категорија на Пазар3 е специјално наменета за огласување на приватни часови за основци, средношколци, и студенти, часови за припрема на матура, часови по пеење, часови по германски јазик и многу други часови и курсеви. Разгледајте ги сите Пазар3 огласи - можеби ќе го најдете она што токму Вам Ви треба!

Вчера 14:59 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Часови по грчки јазик

27 мај 03:02 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Makedonski jazik za maturanti

22 мај 14:42 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Casovi po albanski jazik

1 000 МКД

21 мај 11:20 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Математика

1 МКД

12 мај 10:42 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Casovi-matematika i fizika

11 мај 17:27 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Onlajn casovi po Angliski

350 МКД

10 мај 14:36 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Логопедски работилници

02 мај 16:51 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Casovi po francuski jazik

500 МКД

28 апр. 09:23 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Casovi po makedonski jazik za matura

26 апр. 23:25 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Часови

26 апр. 22:46 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Casovi po programiranje

26 апр. 16:42 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Македонски јазик за матура

25 апр. 21:40 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Часови Германски Јазик

25 апр. 19:14 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ruski jazik za deca i vozrasni

600 МКД Намалена цена

22 апр. 11:24 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Центар

CASOVI PO MATEMATIKA

21 апр. 15:05 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Casovi / kurs po albanski jazik

1 000 МКД

18 апр. 14:51 Часови и Подучување  ·  Кавадарци

Casovi po matematika

300 МКД

14 апр. 19:05 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Илинден

Logoped

Огласи за курсеви и онлајн часови на Пазар3.мк


Започнете некаков курс или посетувајте часови и добијте ја потребната помош при изучување на некој странски јазик, при изработка на Вашите домашни задачи или студентски проекти.Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласуваат најразлични курсеви и часови, како што се:


- часови по сликање


- часови по германски, грчки, шпански, руски, и англиски јазик


- подготовка за TOEFL и IELTS


- часови по виолина, пијано и гитара


- часови по Математика, Хемија, Македонски јазик и многу другиОнлајн часови - Пазар3 огласи


Дел од огласите во оваа категорија се и огласите за онлајн часови и онлајн курсеви. Со се поголемиот недостаток на време, на луѓето им е полесно да се усовршуваат од дома, поради тоа со оваа категорија на сајтот им овозможуваме на сите полесно и побрзо да го најдат курсот за кој се заинтересирани. Пронајдете онлајн часови од удобноста на Вашиот дом. Искористете го времето додека сте дома на себе. Научете нешто ново или дополнете го и усовршете го Вашето знаење.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации