Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Домашна помош и чистење - Пазар3 огласи

Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласуваат услуги за помош, чистење и одржување на домови и деловни простории. Активни се огласи за чистење и одржување на станбени и деловни објекти од страна на физички лица и компании. Разгледајте ги сите огласи и пронајдете ја соодветната услуга за Вашите потреби.

19 фев. 14:33 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Центар

Cistenje podrumi garazi dvorovi

14 фев. 13:12 Домашна помош и Чистење  ·  Битола

Celosno cistenje so kirbi

1 МКД

12 фев. 18:22 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cistenje 2000

26 јан. 22:29 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cistenje

11 дек. 19:07 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cistenje

08 дек. 17:06 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opomena

01 дек. 14:41 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje podrumi dvorovi garazi

29 ноем. 14:12 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cistenje podrumi garazi sut prevoz

29 ноем. 14:09 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Cistenje podrumi garazi sut prevoz

21 ноем. 12:05 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Центар

Барам куќна помошничка

16 ноем. 11:33 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

CISTENJE PODRUMI

16 ноем. 11:30 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje garazi podrumi sut

16 ноем. 11:27 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Центар

Cistenje podrumi sut otpad

17 окт. 00:41 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HEMISKO CISTENJE NA SEKAKOV VID MEBEL

15 септ. 08:22 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cistenje na stanovi kuki i delovni objekti

11 септ. 12:05 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Одржување на домот

1 200 МКД

Домашна помош и чистење на станбени и деловни објекти - Пазар3 огласи


Доколку Ви е потребна некаква помош за одржување на домаќинството, Пазар3 Ви овозможува да ја пронајдете на брз и едноставен начин. Сите видови на услуги за помош во домот или одржување на деловни објекти ќе ги најдете на едно место - во категоријата "Домашна помош и чистење".Чистење на домови и станбени објекти


Модерното секојдневие исполнето со голем број на обврски, не остава доволно време за домашните обврски како што е перење теписи, бришење прозори, детално чистење на мебел и слично. Поради тоа, голем број на домаќинства имаат потреба од ангажирање на личност која ќе им помогне во секојдневните обврски.На Пазар3 се нудат следниве услуги за помош низ домот:- перење теписи и килими


- чистење со Kirby


- чистење и перење со Rainbow машина


- хемиско чистење на тапациран мебел


и многу друго!Професионално одржување на деловни објекти


Ангажирајте професионална фирма за чистeње на Вашите деловни објекти брзо и едноставно преку Пазар3.мк!


Голем број на професионални, докажани фирми за чистење на деловни простории, канцеларии, ресторани, хотели, пекари, магацини и сл. своите услуги ги нудат на Пазар3.Дел од нивните услуги се:- машинско чистење на секакви видови на подови


- хемиско чистење на тапациран мебел и теписони


- чистење стакла и излози на достапни и недостапни височини


- одстранување на тврдокорни нечистотии на дворови и паркинзи


и многу друго.Дезинфекција, дезинсекција и дератизација - Пазар3 огласи


Имате проблем со лебарки, бубашваби или глувци? Ангажирајте професионалци за решавање на проблемот!


Ефикасни и ефтини служби за дезинфекција, дезинсекција и дератизација ќе најдете на Пазар3.мк! Тие нудат темелно чистење на просториите и заштита од лебарки, бубашваби, мравки, болви, глувци, стаорци, и друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации