Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на инвентар за купатило - купувај поволно на Пазар3.мк


Широк асортиман на производи за Вашата бања! Огласи за продажба на нов или половен инвентар за купатила. Купувајте и продавајте на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!12 мај 20:57 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Карпош

kada 160cm

3 000 МКД

08 мај 03:06 Инвентар за купатила  ·  Охрид

Led ogledala na dopir

2 500 МКД

03 мај 19:18 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Бутел

Lavabo polukruzno bez chizma

800 МКД Намалена цена

02 мај 17:22 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Центар

Stalko za tush kabina

17 000 МКД

27 апр. 14:06 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Центар

BIDE so baterija-Italijansko

1 500 МКД Намалена цена

12 апр. 07:59 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tuš kabina

7 200 МКД Намалена цена

03 апр. 15:33 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Umivalnici za kupatilo i kujna

2 000 МКД

23 мар. 21:05 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Центар

Okruglo Led ogledalo 80 cm

3 700 МКД

11 мар. 10:18 Инвентар за купатила  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Tuš kabina po dogovor

1 МКД

07 мар. 18:03 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kaleno staklo od 5 milimetri

3 000 МКД

04 мар. 09:38 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Центар

Akrilna kada popust 60%

1 МКД

26 фев. 11:01 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tus kabina

7 000 МКД

26 јан. 11:41 Инвентар за купатила  ·  Битола

Кади за купатило

2 500 МКД

24 јан. 13:27 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Центар

Vrven kvalitet!! Najniska cena !!

100 ЕУР

21 јан. 18:41 Инвентар за купатила  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Plocki novi

200 ЕУР

21 јан. 18:16 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam tus kabina

3 500 МКД

15 јан. 17:11 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA

2 000 МКД

08 јан. 17:15 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Центар

Inventar za kupatilo

03 јан. 14:32 Инвентар за купатила  ·  Охрид

Ormarce ogledalo za kupatilo

900 МКД

30 дек. 16:08 Инвентар за купатила  ·  Штип

WC solja

600 МКД

25 дек. 19:18 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tush kabina

5 500 МКД

19 дек. 09:49 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Аеродром

умивалник со получизма

2 500 МКД

18 дек. 12:57 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Умивалник

2 500 МКД

09 дек. 18:44 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Карпош

KOLPASAN NEOTPAKOVAN TUS PARAVAN-MAT

16 000 МКД

03 дек. 17:04 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам Умивалник

2 500 МКД

02 дек. 13:08 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Умивалник

2 500 МКД

01 дек. 06:04 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Чешма UNITAS

29 ноем. 04:47 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava bel element za vo kupatilo odlicna sostojba

3 500 МКД

29 ноем. 04:46 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava bel element za vo kupatilo odlicna sostojba

3 500 МКД

06 ноем. 11:56 Инвентар за купатила  ·  Струмица  ·  Ново Село

cesma za kada

250 МКД

03 ноем. 13:16 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam tush kabina

5 000 МКД

02 ноем. 11:52 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Tush kabina - staklo 10 mm

7 000 МКД

29 окт. 16:03 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Скопје

TUS KABINA KORISTENA

25 окт. 13:26 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi mijalnici Ideal Standard

2 300 МКД


Продажба на инвентар за купатило - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Pazar3 се продава санитарија за купатило како и мебел за купатило.Реновирањето на старото купатило не значи дека треба да одвоите многу средства. Преку Пазар3 може да купите се што Ви е потребно за Вашата бања по најповолни цени! Половен или нов инвентар за бањи, на Пазар3 има се!Подобрете ја сегашната состојба на Вашата бања или уредете ја новата бања на начин кој ќе и даде пријатен амбиент и впечатлив изглед. Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат ормари за купатило, огледала за купатило, мијалници за купатило, плочки за купатило, батерии (чешми) за лавабо, чешми, туш батерии, џакузи кади, елементи за купатило, паравани за купатила, хидромасажни кади, сифони, вентили и резервни делови, казанчиња, кади за бањи и многу друга опрема и купатилски мебел.Голем број на продавници специјализирани за продажба на санитарија и мебел за купатила ги огласуваат своите производи на Пазар3. Такви се: DBM Exclusive, POPIK GROUP LTD, Zeka Komerc, и други.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации