Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и користени маси и столици

Одличен избор на квалитетни маси и столови по најдобри цени на пазарот. Се продаваат маси и столици за трпезарии, канцеларии, градини и сл. Доколку Ви е потребна нова маса или нови столови разгледајте ги Пазар3 огласите. Доколку пак продавате маси и столици регистрирајте оглас веднаш!

01 мар. 13:37
Линк
Маси и Столици  ·  Охрид

48 столици

2 200 МКД

22 фев. 14:39
Линк
Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Илинден

Masi stolici kafic restoran lounge bar

1 300 МКД


Денес 16:16 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Чаир

3 masicki

1 000 МКД Намалена цена

Денес 12:20 Маси и Столици  ·  Прилеп

Nogarki metalni za masi i komodi

400 МКД

Денес 11:56 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Masa so 4 stolcinja

3 000 МКД

Денес 11:49 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Трпезариска стакелна маса

2 000 МКД Намалена цена

Вчера 23:20 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Kancelariska/gejmerska/kompjuterska stolica.

4 500 МКД Намалена цена

Вчера 13:19 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Клуб маса

1 000 МКД

Вчера 12:03 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stakleni masicki

01 мар. 14:05 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ПРОДАВА

18 000 МКД

01 мар. 13:37
Линк
Маси и Столици  ·  Охрид

48 столици

2 200 МКД

01 мар. 13:11 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Клуб маса - медијапан

3 999 МКД

29 фев. 11:02 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Чаир

Trpezariska masa i masicki za dnevna

28 фев. 13:21 Маси и Столици  ·  Кавадарци

Mebel od drvo

27 фев. 12:37 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prosavat

33 000 МКД

27 фев. 09:43
Линк
Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Столчиња

1 000 МКД

26 фев. 19:56 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kancelariski biroa

26 фев. 18:00 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

маса и столици

26 фев. 17:56 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

теписи

26 фев. 15:29 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trpezariska masa so 4 stola

13 000 МКД

26 фев. 12:39 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Trepezariska masa so stolici

58 500 МКД Намалена цена

25 фев. 21:45 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

prodavam masa za dnevna soba

2 000 МКД

25 фев. 14:36 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kancelarisko stolce

1 000 МКД

24 фев. 16:59 Маси и Столици  ·  Куманово

Barski stolici

2 000 МКД

24 фев. 14:38 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Бамбус фотеља

2 000 МКД

24 фев. 11:00 Маси и Столици  ·  Струмица

Се продава

1 МКД

23 фев. 13:15 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Трепезариска маса и 6 стола

100 ЕУР

22 фев. 21:09 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam masi, stolici i bar stolcinja industriski stil

22 фев. 14:39 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Илинден

Masi stolici kafic restoran lounge bar

1 300 МКД

21 фев. 11:27 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezariska masa 140x 80

19 фев. 22:33 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nova klub masa od hrast masivno drvo

300 ЕУР

19 фев. 20:44 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezariska masa

20 000 МКД

19 фев. 15:20 Маси и Столици  ·  Битола

Трпезариска Маса

5 000 МКД

17 фев. 13:52 Маси и Столици  ·  Битола

Masice za vo soba

100 ЕУР

17 фев. 12:07 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Komplet trpezariska masa so 6 stolici

30 000 МКД

16 фев. 21:18 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Клиб масичка

3 000 МКД

15 фев. 14:36 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам дрвена трпезариска маса и 4 столици

15 000 МКД

14 фев. 15:27 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezarija komplet

25 000 МКД Намалена цена

14 фев. 14:24 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава!

4 000 ЕУР

Широка палета на производи, маси и столици за Вашата трпезарија, канцеларија или Вашиот двор. Погледнете ги Пазар3 огласите за продажба на маси и столици.Трпезариски маси и столици


Опремете ја Вашата трпезарија со квалитетни и модерни трпезариски маси и столици. Нови или половни маси и столови по одлични цени. Дрвени маси, маси со метални ногарки, маси со плоча од стакло, гранит или дрвени маси, маси со различни димензии и бои. Тука ќе сретнете и многу огласи за изработка на маси со димензија и материјал по Ваша желба. Понудата на столици е исто така многу голема. Се продаваат тапацирани столици, столици од дрво, ковани столови, итн.Маси и столици за двор


Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат и маси и столици за во двор.


Опремете ја Вашата градина со метални маси и столици, пластични или дрвени маси и столици. Продажба на секаков вид на нови или користени маси и столици за во двор на Пазар3.мкМаси, столици и гарнитури за тераса


Покрај маси и столици за во двор, се продаваат и маси, столици и гарнитури за тераса. Користен мебел за тераса по пристапни цени, или изработка на маси, столици и гарнитури за тераса по Ваш избор на боја, материјал и димензии.Канцелариски маси и столови


Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете и огласи за продажба на канцелариски маси и канцелариски столици.


Половна столица за компјутер, нови канцелариски столови со мрежеста облога, школски столици и др.Купувате и продавајте на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации