Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shtëpi dhe familje

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 16:25
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Кожна гарнитура

33 000 MKD


Sot 19:35 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Centar

Detski krevet - Vo forma na kukicka

6 000 MKD Намалена цена

Sot 18:23 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Цедалка

300 MKD

Sot 17:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup

Se prodava agolna garnitura

8 000 MKD

Sot 17:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Çair

Fotelja Relax eftino....

7 500 MKD

Sot 16:25
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Кожна гарнитура

33 000 MKD

Sot 14:42 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Покуќнина

Sot 14:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Shkup  ·  Centar

Ормар за чевли

2 000 MKD

Sot 14:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ITNO prodavam koristen mebel

16 000 MKD

Online
Sot 13:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ПРОДАВАМ РАДИЈАТОРИ ПОЛОВНИ - ГУСАНИ

150 EUR

Sot 13:05 Makina dhe Vegla  ·  Kumanovë

Platforma digalka zaba 7.6m

Sot 10:48 Shitore Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup

Retro fotelji

60 EUR

Sot 10:47 Shitore Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Bar sank

3 399 MKD

Sot 10:44 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Shkup  ·  Karposh

Количка за бебе до 22 кг

4 000 MKD

Sot 10:37 Makina dhe Vegla  ·  Kriva Pallankë

Kompresor 100L

400 EUR

Sot 08:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Sopisht

SE PRODAVA

100 EUR

Sot 07:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Kumanovë

Kujna / Mebel/ elementi

1 000 EUR

Dje 22:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mаса, комода и огледало

20 000 MKD

Dje 21:16 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Detsko biro

1 000 MKD Намалена цена

Dje 21:14 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Visecki element

1 800 MKD Намалена цена

Dje 20:12 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Moderna komoda po simbolicna cena

1 500 MKD Намалена цена

Dje 19:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Aracinovë

Mobilje salloni

15 000 MKD

Dje 19:03 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam drebong

400 EUR

Dje 17:09 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam metalen kapak za septicka jama

1 000 MKD

Dje 15:58 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup

Трамболина

Dje 15:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Gostivar

Гарнитура

55 000 MKD

Dje 15:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Тросед, 2 фотељи, табуретка и теписи

8 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione