Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje International

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje International | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Jan 11:32 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava fridizer marka gorejne

29 Jan 12:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kumanovë

Se prodava kombiniran frizder GORENJE NOV

30 000 MKD

10 Jan 11:36 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Tetovë

Poloven frizider

10 Dhj 16:57 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Ohër

Prodavam komora

2 500 MKD

08 Dhj 21:13 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Tetovë

SE PRODAVA FRIZIDER

6 000 MKD

13 Nën 00:44 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Çair

Frizider

3 500 MKD

28 Sht 17:09 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Strugë

Zamrznivac i Odrzuvac frizider

04 Gush 18:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Centar

Frizider za dlaboko zamrznuvanje GORENJE

3 000 MKD Намалена цена

06 Korr 14:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Centar

Frizider za zamrznuvanje

27 Pri 07:04 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Manastir

SE PRODAVAT DVA FRIZIDERI

3 000 MKD

21 Pri 14:13 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kërçovë

Se prodava frizider

21 Nën 17:50 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Butel

Sandak za zamrznuvanje

150 EUR

20 Nën 18:52 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Butel

Zamrznuvac

150 EUR

01 Nën 23:42 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Manastir

Frizider , Elektricno KAKO NOVI !!!

5 000 MKD Намалена цена

17 Gush 22:09 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Frizider

120 EUR

11 Gush 22:12 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava frizhider za market

1 EUR

30 Korr 11:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shtip

Фрижидер за длабоко Горење

7 500 MKD

23 Korr 21:47 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kumanovë

Se prodava

150 EUR

23 Korr 21:25 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kumanovë

se prodava

150 EUR

28 Shk 17:31 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Centar

Frizider Gorenje

4 000 MKD

04 Gush 15:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Frizider dlabok zamrznuvac

5 000 MKD

17 Qer 16:57 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Gorenje kombiniran frizider

6 800 MKD

21 Mar 21:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kavadar

Frizideri

15 Mar 18:49 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Zamrznuvac 410Litri Kako Nov

8 500 MKD

01 Shk 18:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam poloven frizider

21 Nën 20:08 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам фрижидер Gorenje

3 000 MKD

22 Sht 21:15 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

фрижидери

22 Gush 14:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Ohër

Frizider so komora

17 Maj 03:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Frizider Gorenje

6 000 MKD

25 Mar 14:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Centar

Vertikalen zamrznuvac Gorenje

21 Shk 16:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Frizider Gorenje

25 Jan 19:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shtip

Frizider Gorenje vo ispravna sostojba

5 500 MKD

24 Nën 00:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam ispraven i socuvan zamrznuvac Gorenje

3 000 MKD

05 Tet 13:50 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kumanovë  ·  Likovë

Frizider Gorenje

600 EUR

18 Maj 01:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Socuvan zamrznuvac na Gorenje

3 000 MKD

27 Pri 09:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Frizider Gorenje Simplicity i mal ITNO

20 Pri 17:23 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kumanovë

Zamrznuvac

2 000 MKD

16 Pri 21:43 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Karposh

Zamrznuvac

07 Pri 00:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Prilep

Frizider Gorenje

3 500 MKD

28 Shk 10:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Karposh

Frizider Gorenje

3 500 MKD

24 Jan 12:52 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Karposh

Frizider so komora

3 800 MKD

24 Nën 12:49 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Zamrznuvac Gorenje

4 900 MKD Намалена цена

04 Nën 22:44 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Frizider Gorenje

5 000 MKD

23 Sht 00:09 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Centar

Frizider Gorenje inox

150 EUR

22 Sht 13:21 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Frizider za dlaboko Gorenje sandak

4 000 MKD

01 Gush 09:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Frizider Gorenje

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje International | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione