Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на музички инструменти, озвучување и опрема

Онлајн продажба на музички инструменти и додатна опрема. Продажба на класични, дувачки и традиционални инструменти, озвучување и дополнителна опрема во Скопје, Куманово, Велес, Крива Паланка, Прилеп и секаде низ државата.

12 септ. 17:16 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци , Скопjе , Центар

KAWAI CX-7N

1 999 ЕУР

08 септ. 10:59 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци , Скопjе , Центар

Piano Petrof

1 400 ЕУР

02 септ. 12:50 Тапани и Ударала , Скопjе , Ѓорче Петров

Тапани Premier

1 800 ЕУР

Во категоријата "Музички инструменти и опрема" има голем избор на производи по пристапни цени. Во секој оглас има детален опис на она што се продава. Уживајте во разгледувањето и купувањето на нови или половни музички инструменти!Гитара


Многумина сметаат дека гитарата е еден од музичките инструменти кои се полесни за учење. Секако, се одзема време, па и учењето на било кој нов музички инструмент. Разгледајте ги огласите за продажба на мали гитари, гитари за почетници, бас гитара и други видови на гитари од брендовите Yamaha, Stagg, Fender и други. Можеби токму тука ќе ја најдете Вашата прва гитара!Продажба на синтисајзери, клавир, хармоника и пиано


Голем избор на половни и нови инструменти: синтисајзер, клавир, хармоника и пиано. Купување, продажба или замена. Супер понуда на музички инструменти за почетници или професионалци. Се огласуваат: Yamaha пиано, Petrof пиано, синтисајзер Yamaha, хармоники Veltmеister и Verona, како и дополнителна опрема за музички инструменти: куфери, кабли, столици, микрофони и слично.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации