Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на музички инструменти, озвучување и опрема

Онлајн продажба на музички инструменти и додатна опрема. Продажба на класични, дувачки и традиционални инструменти, озвучување и дополнителна опрема во Скопје, Куманово, Велес, Крива Паланка, Прилеп и секаде низ државата.

28 мај 02:45 Жичани инструменти и додатоци  ·  Прилеп

Elektricna gitara FENDER

23 мај 15:46 Жичани инструменти и додатоци  ·  Битола

Nova akusticna gitara

21 мај 18:46 Друго  ·  Куманово

Presonus Studio 1824c звучна карта

23 000 МКД

20 мај 19:27 Жичани инструменти и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

Виолина

8 000 МКД

19 мај 12:52 Друго  ·  Тетово  ·  Брвеница

Mikseta Yamaha mg 24/14 fx

600 ЕУР

10 мај 16:45 Жичани инструменти и додатоци  ·  Тетово

BOSS GT-1

180 ЕУР Намалена цена

10 мај 16:41 Жичани инструменти и додатоци  ·  Тетово

NUX Mighty Plug

3 000 МКД Намалена цена

09 мај 14:37 Жичани инструменти и додатоци  ·  Тетово

Vox Amplug 2 AC30

1 800 МКД

26 апр. 09:06 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

DJ SeratoBatmix4Gelop

250 ЕУР

25 апр. 17:28 Жичани инструменти и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Squier Stratocaster HSS+Fender Champion 20

16 000 МКД

22 апр. 13:34 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sennheiser EW-D (e965)

1 000 ЕУР

22 апр. 09:42 Тапани и Ударала  ·  Куманово

PEARL DECADE MAPLE

1 300 ЕУР

21 апр. 15:28 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Чаир

Korg pa 80

400 ЕУР

16 апр. 09:45 Дувачки инструменти и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Buffet Crampon R13

950 ЕУР

08 апр. 15:42 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава!

1 500 ЕУР

27 мар. 12:35 Претпријатие Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sonor Players SSE13

48 500 МКД

18 мар. 17:25 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Тетово

KORG B1

450 ЕУР

Во категоријата "Музички инструменти и опрема" има голем избор на производи по пристапни цени. Во секој оглас има детален опис на она што се продава. Уживајте во разгледувањето и купувањето на нови или половни музички инструменти!Гитара


Многумина сметаат дека гитарата е еден од музичките инструменти кои се полесни за учење. Секако, се одзема време, па и учењето на било кој нов музички инструмент. Разгледајте ги огласите за продажба на мали гитари, гитари за почетници, бас гитара и други видови на гитари од брендовите Yamaha, Stagg, Fender и други. Можеби токму тука ќе ја најдете Вашата прва гитара!Продажба на синтисајзери, клавир, хармоника и пиано


Голем избор на половни и нови инструменти: синтисајзер, клавир, хармоника и пиано. Купување, продажба или замена. Супер понуда на музички инструменти за почетници или професионалци. Се огласуваат: Yamaha пиано, Petrof пиано, синтисајзер Yamaha, хармоники Veltmеister и Verona, како и дополнителна опрема за музички инструменти: куфери, кабли, столици, микрофони и слично.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации