Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Orë dhe Aksesorë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Orë dhe Aksesorë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Orë dhe Aksesorë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 15:01 Unisex  ·  Shkup  ·  Çair

Hugo Boss часовник

250 EUR

Sot 10:55 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Samsung Galaxy 6 classic

12 500 MKD

Dje 09:09 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Najdobrite casovnici od poznatite marki, top ceni!

10 Maj 00:44 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

privezoci za klucevi i drugo

200 MKD

26 Pri 22:16 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Versace neonski zolto-zeleni unisex ocila

7 000 MKD

16 Pri 17:20 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Garmin Venu Smartwatch

10 000 MKD

11 Pri 13:50 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам зиден часовник

6 000 MKD

11 Pri 13:47 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам зиден часовник

4 000 MKD

10 Pri 20:59 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН ПОЗЛАТЕН ЧАСОВНИК

76 000 MKD Намалена цена

08 Pri 07:43 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Blue Cat Control original Italijanski stakla-Novo

1 700 MKD

26 Mar 12:13 Unisex  ·  Veles

Versace VE4296

350 EUR

13 Mar 15:03 Unisex  ·  Shkup

GARMIN Vivoactive 3 Music

7 500 MKD

09 Mar 22:38 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Emporio Armani часовник во две бои

150 EUR

08 Mar 01:39 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

3 saati: Jacques Lemans, Lee Cooper, Massimo Dutti

11 500 MKD

08 Mar 01:39 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

3 saati: Jacques Lemans, Lee Cooper, Massimo Dutti

11 500 MKD

08 Mar 01:39 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

3 saati: jacques lemans, lee cooper, massimo dutti

10 990 MKD

07 Mar 23:13 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

3 casovnici: Jacques Lemans, Lee Cooper, Massimo Dutti

10 300 MKD Намалена цена

06 Mar 09:04 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Samsung galaxy watch 6 classic

300 EUR

04 Mar 11:28 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Suunto 9 Baro Granite Blue Titanium

220 EUR Намалена цена

03 Mar 11:52 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apple Watch Ultra

34 000 MKD Намалена цена

04 Shk 23:13 Unisex  ·  Tetovë

Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Black

15 000 MKD

31 Jan 10:27 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung Galaxu Watch 6 LTE 40mm Gold

300 EUR

28 Jan 16:38 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Samsung galaxy watch 6

250 EUR

27 Jan 09:30 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Apple smart watch serija 4, 44mm

10 500 MKD Намалена цена

27 Jan 09:30 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Apple Watch 8

330 EUR

21 Jan 18:39 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Nov Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm

7 500 MKD Намалена цена

19 Jan 11:51 Unisex  ·  Tetovë

Originalni klasicni casovnici

500 EUR

18 Jan 23:37 Unisex  ·  Manastir

Apple Watch 8 45mm Midnight

300 EUR

15 Jan 22:48 Unisex  ·  Strugë

Original Rayban Naocari

7 900 MKD

11 Jan 23:09 Unisex  ·  Gjevgjeli

Samsung watch 4

5 500 MKD

03 Jan 19:09 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KVALITETNI CADORI

1 200 MKD

26 Dhj 19:33 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Samsung Galaxy Watch4

1 EUR

24 Dhj 23:22 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Huawei watch fit 2 - Се продава

4 000 MKD

17 Dhj 11:16 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam pameten casovnik GARMIN Venu Sq Music navy gold

9 500 MKD Намалена цена

17 Dhj 06:15 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava smartwatch Apple Watch Series 8, golemina 45mm

20 000 MKD Намалена цена

15 Dhj 18:02 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Оргинал Парфеми

2 500 MKD

11 Dhj 13:42 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Samsung Galaxy Watch 5

4 000 MKD

04 Dhj 13:11 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Otkup na casovnici

23 Nën 23:05 Unisex  ·  Tetovë

Apple Watch 6 44mm Milanese Loop Gold

390 EUR

17 Nën 11:48 Unisex  ·  Tetovë

Se prodava

2 500 MKD

14 Nën 19:06 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Garmin solar instinct 2

14 000 MKD Намалена цена

12 Nën 17:31 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Applewatch Ultra 49mm

630 EUR

02 Nën 06:07 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Apple Watch серија 5, 44мм во rose gold

12 500 MKD

19 Tet 17:27 Unisex  ·  Kumanovë

Samsung Galaxy Watch 4 44m

7 500 MKD

13 Tet 09:21 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung Galaxy Watch 4

10 000 MKD

13 Tet 05:50 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Huawei Watch GT3

300 EUR

05 Tet 14:36 Unisex  ·  Shtip

Се продава GARMIN Venu Sq

8 000 MKD

29 Sht 21:33 Unisex  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CASIO G-SHOCK KORISTEN MNOGU MALCE KAKO NOV

4 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Orë dhe Aksesorë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Orë dhe Aksesorë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione