Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на машки и женски часовници, очила и други аксесоари


Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат и купуваат унисекс очила за сонце, машки и женски часовници, новчаници, парфеми, ексклузивни пенкала, чанти и други аксесоари. Голем избор и одлични цени!Вчера 17:58 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Suunto 9 Baro Granite Blue Titanium

250 ЕУР

31 јан. 10:27 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung Galaxu Watch 6 LTE 40mm Gold

300 ЕУР

28 јан. 16:38 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Samsung galaxy watch 6

250 ЕУР

27 јан. 09:30 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apple smart watch serija 4, 44mm

10 500 МКД Price Reduced

27 јан. 09:30 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Apple Watch 8

330 ЕУР

21 јан. 18:39 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm

7 500 МКД Price Reduced

19 јан. 11:51 Унисекс  ·  Тетово

Originalni klasicni casovnici

500 ЕУР

18 јан. 23:37 Унисекс  ·  Битола

Apple Watch 8 45mm Midnight

300 ЕУР

15 јан. 22:48 Унисекс  ·  Струга

Original Rayban Naocari

7 900 МКД

11 јан. 23:09 Унисекс  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Samsung watch 4

5 500 МКД

03 јан. 19:09 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KVALITETNI CADORI

1 200 МКД

27 дек. 07:17 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apple Watch Ultra

38 000 МКД Price Reduced

19 дек. 10:38 Унисекс  ·  Радовиш

DOCA ранец НОВ

2 700 МКД

15 дек. 18:02 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Оргинал Парфеми

2 500 МКД

11 дек. 13:42 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Samsung Galaxy Watch 5

4 000 МКД

27 ноем. 18:04 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Garmin Fenix 3

8 000 МКД

23 ноем. 23:05 Унисекс  ·  Тетово

Apple Watch 6 44mm Milanese Loop Gold

390 ЕУР

17 ноем. 11:48 Унисекс  ·  Тетово

Se prodava

2 500 МКД

14 ноем. 19:06 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Garmin solar instinct 2

14 000 МКД Price Reduced

12 ноем. 17:31 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Applewatch Ultra 49mm

630 ЕУР

25 окт. 10:19 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Apple Watch Series 6 44mm Black

17 000 МКД

19 окт. 17:27 Унисекс  ·  Куманово

Samsung Galaxy Watch 4 44m

7 500 МКД

13 окт. 09:21 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung Galaxy Watch 4

10 000 МКД

13 окт. 05:50 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Huawei Watch GT3

300 ЕУР

05 окт. 14:36 Унисекс  ·  Штип

Се продава GARMIN Venu Sq

8 000 МКД

28 септ. 16:10 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Apple watch SE 2gn 40mm

250 ЕУР

20 септ. 21:19 Унисекс  ·  Струга

Rolex Gold + Diamonds

1 ЕУР

18 септ. 10:12 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apple Watch Series 8 45mm

350 ЕУР

15 септ. 20:48 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам Apple Watch Ultra

39 000 МКД

07 септ. 20:45 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apple Watch Ultra

47 000 МКД

07 септ. 11:29 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apple Watch Ultra

48 000 МКД

03 септ. 15:44 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Нов SMARTWATCH

12 000 МКД

01 септ. 16:40 Унисекс  ·  Битола

Часовник Тисот

9 000 МКД

31 авг. 12:36 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apple Watch 6 Blue

24 авг. 13:33 Унисекс  ·  Кавадарци

Garmin vivoactive 4S

10 000 МКД Price Reduced

23 авг. 23:43 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apple Watch S7 45mm - црн

20 000 МКД


Огласи за продажба на машки и женски часовници


На Пазар3.мк се огласуваат висококвалитетни машки и женски часовници за секаква пригода. Се продаваат елегантни и спортски часовници, детски часовници, и smart watches од светски познати брендови. Нови и половни машки и женски часовници по одлични цени!Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете најразлични аксесоари. Ray Ban очила, луксузна запалка Cartier, кутии за часовници и накит, ташни за лаптоп, машки и женски парфеми, брендирани машки и женски чанти, новчаници и каиши, килибарни ѓердани, и многу друго.Разгледајте ги огласите во категоријата "Унисекс" како подкатегорија на категоријата "Часовници и Асесери" и пронајдете совршен подарок за Вас или Вашите најблиски!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации