Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

27 Shk 12:52
Линк
Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Parking za elektricni trotineti


09 Pri 10:59 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Elektronsko pikado

2 999 MKD

09 Pri 10:58 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ured protiv kucinja i za zastita od kucinja

499 MKD

09 Pri 10:12 Të tjera  ·  Shkup

Се продава базен INTEX ULTRA XTR FRAME SET (5.49 m x 1.32 m)

40 000 MKD

09 Pri 05:17 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Планинарски ранци

08 Pri 22:31 Të tjera  ·  Shtip  ·  Llozovë

Darts pikado dartboard strelce

30 EUR

24 Mar 15:28 Të tjera  ·  Veles

LACOSTE TENNIS X NOVAK DJOKOVIC SWEATSUIT

600 EUR

21 Mar 08:44 Të tjera  ·  Gjevgjeli

Paraglajder socuvan

16 Mar 16:30 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ortoza

60 EUR

13 Mar 09:12 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tenis reket so 2 futroli

2 500 MKD

11 Mar 10:45 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Rollshape - Bodyshape - Vacu Activ

3 000 EUR

07 Mar 00:02 Të tjera  ·  Shkup

Helanki Under Armour

1 500 MKD

03 Mar 17:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Elektricen trotinet

02 Mar 19:32 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Detsko sediste za velosiped OK Baby-TUV Serificirano

3 000 MKD

27 Shk 12:52 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Parking za elektricni trotineti

26 Shk 11:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baofeng Toki Voki BF 888S Radio Stanici 2 komada

1 500 MKD

21 Jan 18:17 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Adidas zenski patiki

1 000 MKD

14 Jan 12:50 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

elektronsko pikado

2 999 MKD

08 Jan 19:00 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Elektronska Cigara Vape P8 100Wati

1 800 MKD

07 Jan 16:10 Të tjera  ·  Shkup

skii i konduri

1 MKD

27 Dhj 22:43 Të tjera  ·  Tetovë

Slem Etto Original Nov

60 EUR

20 Dhj 12:55 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Motor cf 800

9 000 EUR

17 Dhj 06:15 Të tjera  ·  Krushevë

Часовник Garmin forerunner 45

6 000 MKD

17 Dhj 06:15 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам Nike Air Zoom Tempo NEXT%

8 000 MKD

16 Dhj 13:34 Të tjera  ·  Dellçevë

Se prodava biljard 9

15 Dhj 17:45 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Боксерска вреќа

3 000 MKD

11 Dhj 19:22 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mi Electric Scooter 3 - Elektricen Trotinet

25 000 MKD

08 Dhj 17:04 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam patiki Novi dolce cabana

800 MKD

04 Dhj 14:59 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mi Electric Scooter 3 - Електричен Тротинет

26 000 MKD

28 Nën 18:25 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam odelo za aikido

2 000 MKD

27 Nën 17:06 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Oprema za taekwondo

50 EUR

21 Nën 14:50 Të tjera  ·  Shkup

Xiaomi Scooter 3

250 EUR

20 Nën 19:26 Të tjera  ·  Tetovë

Ski Mali sport

19 Nën 18:24 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam garderoba

17 Nën 12:45 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

Semafori za BILJARDO

100 EUR

07 Nën 09:14 Të tjera  ·  Shkup

Bileta Shqiperi- Ishujt Faraoe

98 EUR

02 Nën 06:07 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava

8 000 MKD

31 Tet 08:27 Të tjera  ·  Kërçovë

Trampolin

25 Tet 10:20 Të tjera  ·  Gostivar

Patiki

6 000 MKD

14 Tet 16:10 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tricikl do 100kg

4 500 MKD Намалена цена

11 Tet 21:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

патики Air Jordan 6 Retro

6 500 MKD

09 Tet 17:37 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам електричен тротинет Xiaomi 1S

16 000 MKD

03 Tet 19:33 Të tjera  ·  Ohër

Paintball oprema

29 Sht 16:28 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Teniski reket babolat 26-ka

4 000 MKD

19 Sht 12:30 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RC Lipo Li-po lithium litiumski baterii 5500mah 3s

3 000 MKD

15 Sht 10:26 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kaciga zatvorena GDR

3 000 MKD

15 Sht 10:25 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Branici MTB PVC dolgi KMS+

220 MKD

15 Sht 10:25 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Korpa MTB predna L crna KMS+

350 MKD

15 Sht 10:24 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kilometraza za velospied

440 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione