Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на спортска опрема и опрема за разни активности во природа


Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласуваат најразлични видови на спортска опрема, облека и обувки за активности во природа. Тука може да продавате и купувате лежалки за сончање, биљард маси, електрични тротинети, патики, и многу друго.Вчера 10:26
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Rollshape - Bodyshape - Vacu Activ

3 000 ЕУР


Вчера 19:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Detsko sediste za velosiped OK Baby-TUV Serificirano

3 000 МКД

Вчера 10:26
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Rollshape - Bodyshape - Vacu Activ

3 000 ЕУР

26 фев. 11:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Baofeng Toki Voki BF 888S Radio Stanici 2 komada

1 500 МКД

21 јан. 18:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Adidas zenski patiki

1 000 МКД

14 јан. 12:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

elektronsko pikado

2 999 МКД

08 јан. 19:00 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Elektronska Cigara Vape P8 100Wati

1 800 МКД

07 јан. 16:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

skii i konduri

1 МКД

27 дек. 22:43 Друго  ·  Тетово

Slem Etto Original Nov

60 ЕУР

20 дек. 12:55 Друго  ·  Тетово  ·  Брвеница

Motor cf 800

9 000 ЕУР

17 дек. 06:15 Друго  ·  Крушево

Часовник Garmin forerunner 45

6 000 МКД

17 дек. 06:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам Nike Air Zoom Tempo NEXT%

8 000 МКД

16 дек. 13:34 Друго  ·  Делчево

Se prodava biljard 9

15 дек. 17:45 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Боксерска вреќа

3 000 МКД

11 дек. 19:22 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mi Electric Scooter 3 - Elektricen Trotinet

25 000 МКД

08 дек. 17:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam patiki Novi dolce cabana

800 МКД

07 дек. 15:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Планинарски ранци

04 дек. 14:59 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mi Electric Scooter 3 - Електричен Тротинет

26 000 МКД

28 ноем. 18:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam odelo za aikido

2 000 МКД

27 ноем. 17:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Oprema za taekwondo

50 ЕУР

21 ноем. 14:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Xiaomi Scooter 3

250 ЕУР

20 ноем. 19:26 Друго  ·  Тетово

Ski Mali sport

20 ноем. 11:41 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Elektronsko pikado

2 999 МКД

19 ноем. 18:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam garderoba

17 ноем. 12:45 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Semafori za BILJARDO

100 ЕУР

07 ноем. 09:14 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bileta Shqiperi- Ishujt Faraoe

98 ЕУР

02 ноем. 06:07 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava

8 000 МКД

31 окт. 08:27 Друго  ·  Кичево

Trampolin

25 окт. 10:20 Друго  ·  Гостивар

Patiki

6 000 МКД

19 окт. 22:31 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ured protiv kucinja i za zastita od kucinja

499 МКД

14 окт. 16:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Tricikl do 100kg

4 500 МКД Намалена цена

11 окт. 21:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

патики Air Jordan 6 Retro

6 500 МКД

09 окт. 17:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам електричен тротинет Xiaomi 1S

16 000 МКД

03 окт. 19:33 Друго  ·  Охрид

Paintball oprema

29 септ. 16:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Teniski reket babolat 26-ka

4 000 МКД

15 септ. 10:26 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kaciga zatvorena GDR

3 000 МКД

15 септ. 10:25 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Branici MTB PVC dolgi KMS+

220 МКД

15 септ. 10:25 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Korpa MTB predna L crna KMS+

350 МКД

15 септ. 10:24 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kilometraza za velospied

440 МКД

13 септ. 01:14 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Jordanki

150 ЕУР

08 септ. 20:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Патики

3 500 МКД

04 септ. 21:29 Друго  ·  Охрид

Снукер маса и опрема

4 300 ЕУР

30 авг. 08:26 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Teniski raketi

200 МКД

29 авг. 23:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kaciga i bodyarmor

29 авг. 23:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nadvoresni gumi

30 авг. 06:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Teniski raketi

200 ЕУР

24 авг. 17:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Нов електричен скутер/тротинет

22 500 МКД Намалена цена


Продажба на спортска опрема и опрема за активности во природа - Пазар3 огласи


Нема кој не ужива во активностите на отворено, во природа, покрај река или езеро, или во шума. Меѓутоа за извршување на активности во природа потребна е и соодветна опрема, облека и обувки.Во зависност од тоа дали ќе изберете летни или зимски спортови, скијање, ловење, планинарење, кампување, играње со топка, возење велосипед и слично, потребна Ви е посебна опрема, облека и обувки.Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат: лежалки за сончање, биљард маси, електрични тротинети, пинг понг маси, патики, спортски водоотпорни камери, двоглед, hoverboard, држач за велосипеди, ранци за планинарење, радио станици токи воки, ракавици за алпинизам и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации