Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Veshje/Këpucë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Veshje/Këpucë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Veshje/Këpucë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Pri 19:33 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

NIKE ZOOM FREAK 3

5 000 MKD

05 Mar 10:02 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi patiki Puma broj 44

90 EUR Намалена цена

01 Mar 16:46 Unisex  ·  Gjevgjeli

Se prodava razraboten butik vo centarot na Gevgelija

1 MKD

18 Shk 13:43 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам Vans & Nike

14 Shk 11:10 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Novi Dr. Martens cizmi

12 Shk 22:14 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Patiki Air jordan 6

1 MKD

05 Shk 17:29 Unisex  ·  Shtip

Zenski cevli

200 MKD Намалена цена

03 Shk 10:02 Unisex  ·  Tetovë

"HOPE" DUKSER UNISEX REGULAR MODEL

1 499 MKD

29 Jan 14:34 Unisex  ·  Negotinë

Maskı ı zenski trenerki na golemo i malo

29 Jan 12:01 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Јакна

4 000 MKD

19 Jan 10:56 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

COLMAR--Original Amerikanski brend-NOVA

100 EUR

18 Jan 15:35 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

HUGO DUKSER

4 000 MKD

17 Jan 08:58 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

McKINELY -original nova ice - ski park

4 000 MKD

15 Jan 12:41 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodavaat novi Dr. Martens cizmi

7 000 MKD

15 Jan 04:11 Unisex  ·  Manastir

Zara скафандер

1 800 MKD

11 Jan 12:43 Unisex  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Продавам нови патики

4 000 MKD

10 Jan 06:46 Unisex  ·  Shkup

Nike Lebron 19

109 EUR

07 Jan 09:00 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

TIMBELAND-so dve lica original-Unisex

50 EUR

05 Jan 04:16 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Patiki starki beli

50 EUR

03 Jan 16:35 Unisex  ·  Shkup  ·  Butel

Jordan 1 mid yellow 39 broj

75 EUR

20 Dhj 18:51 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam kozuv (elek)

2 300 MKD

13 Dhj 09:27 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KARL LAGERFILD DUKSER NOV

4 800 MKD

06 Dhj 12:01 Unisex  ·  Shkup

Nike Dunk Low Panda

69 EUR

01 Dhj 06:02 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Најк и Ванс обувки

23 Nën 22:54 Unisex  ·  Manastir

SE PRODAVAT ADIDAS QFOAM BR 46

140 EUR

16 Nën 14:33 Shitore Unisex  ·  Shkup

Novi gumen cizmi i rabotni konduri��

2 000 MKD

16 Nën 10:31 Unisex  ·  Kratovë

Dr. Martens

11 900 MKD

12 Nën 20:02 Unisex  ·  Shkup  ·  Butel

Кожни јакни, мантили и бунди

10 Nën 16:54 Unisex  ·  Strugë

Nike patiki

4 500 MKD

09 Nën 22:03 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Nike Tech Fleece trenerka NOVA

5 000 MKD

07 Nën 13:16 Unisex  ·  Manastir

Се продаваат Dr. Martens.

4 500 MKD

04 Nën 12:50 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Timberland

35 EUR

02 Nën 11:03 Unisex  ·  Shkup  ·  Sopisht

RAYBAN NOVI naocari

8 000 MKD

31 Tet 08:28 Unisex  ·  Shtip

Jordan 6 rings

130 EUR

30 Tet 14:44 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Оргинал Парфеми

29 Tet 16:04 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Jordan 4 UNC Retro Orginal so Dokazi

5 000 MKD Намалена цена

27 Sht 17:16 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Puma патики

2 300 MKD

18 Sht 16:30 Unisex  ·  Veles

Jordan retro 13 original od Amerika

10 Sht 18:34 Shitore Unisex  ·  Prilep

Ortopedsko pomagalo za cukjevi Valgus pro

200 MKD Намалена цена

05 Sht 20:17 Unisex  ·  Prilep

cizmi za skijajne

2 500 MKD

25 Gush 11:21 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi Nike Vaporfly zoom NEXT 2

150 EUR

22 Gush 20:32 Unisex  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

TN Nike white

10 000 MKD

07 Gush 20:40 Unisex  ·  Berovë

Ролери

2 500 MKD

31 Korr 10:54 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Farmerki , kosuli,djemperi,eleci polo maici

08 Korr 19:13 Unisex  ·  Tetovë

Zakachalki

50 MKD

19 Qer 11:58 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Adidas Energy Boost 3 patiki za trcanje

4 000 MKD

14 Qer 14:34 Unisex  ·  Shkup  ·  Çair

Lowa patiki

1 800 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Veshje/Këpucë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione