Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Veshje/Këpucë

Për femra , 1579
Për meshkuj , 1218
Unisex , 474

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Veshje/Këpucë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Veshje/Këpucë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Shk 22:14
Линк
Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Patiki Air jordan 6

1 MKD

19 Shk 19:31
Линк
Për femra  ·  Manastir

Se prodava vencanica

700 EUR


22 Shk 17:26 Për meshkuj  ·  Vinicë

Nike Air Force

7 000 MKD

21 Shk 22:02 Për meshkuj  ·  Shkup

Nike Air max

3 500 MKD Намалена цена

21 Shk 17:38 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Патики air max 97

150 EUR

21 Shk 09:51 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Karposh

" FoRce " sportska oprema

50 MKD

19 Shk 19:31 Për femra  ·  Manastir

Se prodava vencanica

700 EUR

19 Shk 19:21 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam farmerki levi's 501 original 3200 den

3 200 MKD

19 Shk 16:05 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam maska za lice

600 MKD

18 Shk 13:43 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам Vans & Nike

17 Shk 14:31 Për femra  ·  Strugë

Fustan i Nusërisë: Elegancë në Detaj

1 000 EUR

17 Shk 08:41 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продаваат патики Addidas.

3 500 MKD

15 Shk 13:24 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

Патики PUMA

100 EUR Намалена цена

14 Shk 11:10 Unisex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Novi Dr. Martens cizmi

13 Shk 00:38 Për femra  ·  Shkup

Tašna

1 200 MKD

12 Shk 22:14 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Patiki Air jordan 6

1 MKD

07 Shk 20:16 Për femra  ·  Shkup  ·  Butel

Rolki

500 MKD

07 Shk 18:30 Për meshkuj  ·  Vinicë

Nike Air Force '07

6 000 MKD

05 Shk 17:29 Unisex  ·  Shtip

Zenski cevli

200 MKD Намалена цена

04 Shk 16:23 Për femra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

sveceni fustani

04 Shk 01:57 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Moncler jakna zenski model s golemina

900 EUR

03 Shk 10:02 Unisex  ·  Tetovë

"HOPE" DUKSER UNISEX REGULAR MODEL

1 499 MKD

01 Shk 14:35 Për femra  ·  Shkup  ·  Centar

BURBERRY Orginal svilen fustan NOV

500 EUR

01 Shk 08:59 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Butel

Patiki Nike

1 000 MKD

31 Jan 00:33 Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Џемпер

1 100 MKD

29 Jan 16:12 Për femra  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava zhenska Polo jakna

6 000 MKD

29 Jan 14:34 Unisex  ·  Negotinë

Maskı ı zenski trenerki na golemo i malo

29 Jan 12:01 Unisex  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Јакна

4 000 MKD

28 Jan 18:16 Për meshkuj  ·  Shkup

AIR FORCE '07 TRIPLE WHITE

19 Dhj 09:49 Për femra  ·  Ohër

Zimski kaput

1 000 MKD

26 Jan 13:15 Për femra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Чевли

1 500 MKD

23 Jan 14:59 Për meshkuj  ·  Shtip

Rabotnicki konduri htz

800 MKD

22 Jan 12:06 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кожни јакни

50 EUR

21 Jan 18:39 Për femra  ·  Manastir

Zenski cizmi

21 Jan 14:29 Shitore Për femra  ·  Shkup  ·  Butel

PRINTER SKENER KOPIR DCP-1510E EVTINI TONERI!

7 000 MKD

20 Jan 14:59 Për meshkuj  ·  Kumanovë

kozna moto bajker jakna orginal !!

150 EUR

19 Jan 16:11 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Плисирана сукња

400 MKD

19 Jan 11:50 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

NOVA BRENDIRANA ZENSKA GARDEROBA

19 Jan 11:43 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

NOVA BRENDIRANA ZENSKA OBLEKA

19 Jan 11:37 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Karposh

Pantaloni za skijanje/bordanje NOVI

19 Jan 11:34 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Karposh

Nova brendirana garderoba

19 Jan 10:56 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

COLMAR--Original Amerikanski brend-NOVA

100 EUR

18 Jan 15:36 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Çair

Nike patiki za trcanje

1 200 MKD

18 Jan 15:35 Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

HUGO DUKSER

4 000 MKD

18 Jan 05:03 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Çair

Nike patiki

1 300 MKD

17 Jan 08:58 Unisex  ·  Shkup  ·  Karposh

McKINELY -original nova ice - ski park

4 000 MKD

16 Jan 10:34 Për femra  ·  Shkup  ·  Karposh

Nike FlyMetcon 8 FlyEasy

100 EUR

16 Jan 10:01 Për femra  ·  Tetovë

dve bundi

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Veshje/Këpucë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione