Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 23:05 Banesa  ·  Ohër

Stan Ohrid centar

184 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:34 Banesa  ·  Ohër

Stan na odlicna lokacija

73 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 18:31 Banesa  ·  Ohër

Stan na odlicna lokacija

73 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:04 Banesa  ·  Ohër

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 14:23 Banesa  ·  Ohër

the most beautiful apartment

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Pri 21:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

stan 62м²

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Pri 14:36
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 EUR

Numri i dhomave: 8
22 Pri 21:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

prodazba na stan - garsonjera

41 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
22 Pri 12:33 Banesa  ·  Ohër

Продавам реновиран стан во Охрид

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
22 Pri 10:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i opremen do h.Flamengo-odlicen

87 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Pri 09:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Agencija Juris juzen stan

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Pri 18:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija Kukja vo Ohrid nad Muzickoto,112m2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Pri 12:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stan od 68m2 vo Ohrid

124 990 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Pri 11:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stan od 62m2 vo Ohrid

86 990 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Pri 11:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stan od 70m2 vo Ohrid

87 490 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
20 Pri 11:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stan od 166m2 vo Ohrid

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Pri 21:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

stan centralno podracje

1 299 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
19 Pri 13:14 Banesa  ·  Ohër

Апартманско сместување

Numri i dhomave: 1
18 Pri 21:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Novi stanovi

Numri i dhomave: 2
18 Pri 21:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

stanovi do breg na ezero

2 300 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Pri 22:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

prodazba na stan

1 260 EUR

Numri i dhomave: 2,5
16 Pri 11:40 Banesa  ·  Ohër

Stanovi vo Ohrid vo novogradba

Numri i dhomave: 3
15 Pri 21:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

se prodava stan

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 19:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Dukjan (adaptiran vo stan)100 met.od Pazar,40m2

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 19:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija stan 57m2,Centar -Kosista,3 kat

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
15 Pri 11:02
Linku:
Banesa  ·  Ohër

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ОХРИД 54 м2 КАЈ БОЛНИЦАТА

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 08:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Pri 08:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Pri 20:44 Banesa  ·  Ohër

Продавам стан

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione