Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa | Prilep

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:12
Линк
Banesa  ·  Prilep

Se prodava nov stan vo gradba 50 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Sot 14:05 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Prilep vo odlicna sostojba

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 14:12
Линк
Banesa  ·  Prilep

Se prodava nov stan vo gradba 50 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Pri 09:17 Banesa  ·  Prilep

Се продава стан од 62м2, во населба Точила

Numri i dhomave: 3
02 Pri 19:08 Banesa  ·  Prilep

Стан во центар на Прилеп

1 MKD

Numri i dhomave: 3,5
01 Pri 20:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prilep

Stan vo strog centar na Prilep. Do stara carshija.

750 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Mar 09:32 Banesa  ·  Prilep

СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА

Numri i dhomave: > 10
07 Mar 00:00 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan centar

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
06 Mar 22:19 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan centar

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
23 Shk 20:25 Banesa  ·  Prilep

СЕ ПРОДАВА СТАН

Numri i dhomave: 4
21 Shk 22:05 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan centar

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Shk 09:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prilep

Prilep. Stan od 78m2 do hotel "LIPA".

750 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Shk 18:35 Banesa  ·  Prilep

Odlichen Prostoren Stan vo Tochila

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Jan 15:19 Banesa  ·  Prilep

Четири модерни стана достапни за продажба!

935 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Jan 20:33 Banesa  ·  Prilep

Стан во строг центар на Прилеп

1 MKD

Numri i dhomave: 3,5
08 Dhj 17:07 Banesa  ·  Prilep

Se prodava luksuzno opremen stan

Numri i dhomave: 4
05 Dhj 16:26 Banesa  ·  Prilep

Се продава реновиран став, веднаш вселив

Numri i dhomave: 5
22 Nën 14:46 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan vo naselba Dimo Narednikot

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Nën 11:39 Banesa  ·  Prilep

Stanovi vo izgradba Inzenering Terakota

Numri i dhomave: > 10
17 Nën 18:43 Banesa  ·  Prilep

Се продава стан

Numri i dhomave: 4
08 Nën 13:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prilep

Prilep stanovi vo ekskluzivna novogradba

Numri i dhomave: 2
07 Nën 01:32 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Tocila

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
06 Nën 11:56 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan cena 150 000 evra

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Tet 10:09 Banesa  ·  Prilep

Стан

15 EUR

Numri i dhomave: 2,5
17 Tet 18:21 Banesa  ·  Prilep

Се продава двособен стан во Hill Residence-1

935 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Tet 18:21 Banesa  ·  Prilep

Се продава трособен стан во Hill Residence-1

935 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Tet 16:31 Banesa  ·  Prilep

НОВ СТАН

950 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Tet 16:16 Banesa  ·  Prilep

НОВ СТАН

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
25 Sht 22:40 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Tocila

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Korr 14:48 Banesa  ·  Prilep

Stan vo potkrovje duplex

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Qer 13:09 Banesa  ·  Prilep

Се продава стан

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
03 Maj 20:01 Banesa  ·  Prilep

Се продава стан

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Pri 10:43 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Prilep

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Pri 21:10 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Dimo naredniko kompletno renoviran

Numri i dhomave: 2
28 Mar 17:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prilep

Stan od 78m2 vednas do Hotel Lipa

58 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
24 Mar 18:52 Banesa  ·  Prilep

Се продава нов, невселуван стан

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Mar 19:22 Banesa  ·  Prilep

Stan vo dimo naredniko kompletno renoviran

Numri i dhomave: 2
09 Shk 20:47 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Biznis centar Prilep

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
28 Jan 21:47 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Dhj 11:53 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Centar

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Dhj 08:51 Banesa  ·  Prilep

Stan kaj kasarnite

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Tet 23:40 Banesa  ·  Prilep

Се продава стан во Прилеп

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
24 Sht 10:28 Banesa  ·  Prilep

Kompletno renoviran stan vo naselba Tocila

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
30 Gush 23:45 Banesa  ·  Prilep

Ekskluzivni stanovi vo centarot na Prilep

750 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Gush 11:13 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Sonceva Palata so panoramski pogled

Numri i dhomave: 2,5
30 Korr 19:02 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan 60m2 nad bolnica

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Qer 14:03 Banesa  ·  Prilep

Stan na Ul Kuzman Sapkarev

Numri i dhomave: 3
27 Qer 22:24 Banesa  ·  Prilep

Stan strog Centar

Numri i dhomave: 3
18 Maj 00:03 Banesa  ·  Prilep

Sprat od kuka na odlicna lokacija

Numri i dhomave: 4
10 Maj 17:01 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Prilep

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione